• 1
  • 2
  • 3
  • 4
poniedziałek, 23 styczeń 2017 10:36

BAT rozwija się i poszukuje pracowników Wyróżniony

Napisane przez  RED

Fabryka British American Tobacco w Augustowie rozwija się i poszukuje pracowników.

W dniu 20 stycznia z inicjatywy Jarosława Szlaszyńskiego – Starosty Augustowskiego odbyło się w Starostwie Powiatowym spotkanie informacyjne, podczas którego zespół reprezentujący członków Zarządu British American Tobacco Polska S.A w składzie: Małgorzata Lewandowska-Żywna – Kierownik Produkcji, Elizabeth Papalezova – Kierownik HR oraz Krzysztof Andruszkiewicz przedstawili sytuację w British American Tobacco Polska SA w Augustowie związaną z rozwojem firmy oraz wyzwaniami, przed którymi stoi augustowska fabryka, a w szczególności ofertę zatrudnienia skierowaną do osób bezrobotnych lub zainteresowanych zmianą pracy.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele miast i gmin z terenu Powiatu Augustowskiego oraz samorządów z gmin ościennych. Zaproponowane przez firmę BAT formy współpracy z samorządami lokalnymi, zachęcające osoby bezrobotne do podjęcia pracy w BAT, zostały zaakceptowane przez uczestników. Ustalono, że w poszczególnych gminach odbędą się w najbliższym czasie spotkania z potencjalnymi pracownikami, ponadto w urzędach zostaną wyłożone oferty pracy w BAT.

Tekst i zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Augustowie

Komentarze  

#49 SS 2017-03-15 11:41
To ja może odgrzeję temat... Ludzie! jeżeli szukacie pracy, dobrze płatnej, to szerokim łukiem omijajcie augustowski bat. Przedstawicielka zarządu odniosła się do zarobków w firmie i powiedziała, że to nie British American Tobacco za mało robolom płaci, .... to te wredne, inne, firmy w Polsce za dużo płacą :cry:
Cytować
#48 Bex 2017-02-27 23:02
Cytuję Łukasz:
A co z Turkiem który dusił Panią która zwróciła mu uwagę ??? Ciiiiiiicho sza :) i to wszystko w Bacie:)


Dokładnie, o podduszonej kobiecie nikt nic nie mówi, ale praca w BAT jest super przecież =)
Cytować
#47 Tosiek 2017-02-27 08:22
3000 brutto to na start fajnie i do tego na jedna zmiane. Inaczej wyglada 2400 brutto i praca w czterech brygadach... A o wakacie do HR to nie slychaszalem.
Cytować
#46 Ola 2017-02-26 18:09
Byłam juz na kilku rozmowach w Bacie na stanowiska do biura np do HR. Myślę, że na start 3000 brutto jest dobra propozycja - każdy od czegoś zaczynał, a nie oszukujmy się, na start nigdzie w Aug sie tyle nie dostaje. Praca od 8 do 16, wolne weekendy. Nie wiem na co niektórzy na tym forum narzekają. Ale spokojnie - jest jedno miejsce wolne- nie zdecydowałam się bo zarabiam więcej hehe
Cytować
#45 Tosiek 2017-02-17 22:30
Zagraniczni goscie zarabiaja kolo 1k EUR ale im nie zazdrosze bo sa zdala od rodziny i znajomych. To takie nasze wyjazdy do Niemiec na sezon. @Franek IWS to projekt i system pracy. Jak wspomnialem idea jest jak najbardziej OK ale parcie na zakonczenie projektu z "sukcesem" przypomina mi wdrorenie TaO. Ogloszony bedzie sukces ale o kosztach i popelnionych bledach nikt nie mowi. Do IWS'u niestety trafiaja ludzie nie nadajacy sie wcale do takiej pracy. Czesto wybierani sa ulubiency kierownikow, ktorzy potrafia moze byc dobrymi operatorami czy liderami na maszynie ale nie do wdrazania takich systemow pracy. Ostatnie negocjacje placowe tez pokazuja ze turek traktuje pracownikow jak bande niewolnikow. Daje 2,5% albo nic plus premia "specjalna" ktora po nowym roku juz zniknie... Szkoda ze brak w zarzadzie ludzi z jajami zebu mu powiedzieli ze to nie przejdzie i w koncu fabryka straci wiecej niz zyska przez jego idiotyczne decyzje.
Cytować
#44 magda 2017-02-15 09:12
to jeszcze napiszcie ile zarabiają na takim samym stanowisku cudzoziemcy tylko nie zapomnicie dopisać że zarobki mają w euro
Cytować
#43 Tępy robol 2017-02-08 16:06
Cytuję Stracone lata:
Na start w bacie zarobki ok 1700 netto,praca w systemie trzy zmianowym weekend ruchomy co 4 miesiące wypadnie wam że sobota i niedziela wolne.ale na pocieszenie dodam że przy podwyżkach jakie co roku daje bat czyli ok 1 procent to za 20 lat będziecie zarabiali ponad 2000 netto.Kto głupi zapraszamy do Bat szczególnie:kawalerów,tepych roboli

Tępa lub tępy to jesteś ty pracując zapewne pół życia w takim zakładzie nic innego nie potrafisz jak kręcenie fajek a ten glupi robol sobie poradzi wszędzie w razie upadku firmy pójdzie najwyżej znowu do łopaty a tobie honor nie pozwoli ciężko pracować bo nawet nie wiesz jak to jest będziesz siedzieć na zasiłku i wylewać żale w internecie
Cytować
#42 Ktoś 2017-02-03 15:40
Cytuję Pogromca leni:
Czytając te komentarze zastanawiam sie skad ta cala nienawiść do pracodawcy ktory zapewnia pracę pewnie jakims 2 tys. osób wliczajac podwykonawcow.(...)


Skala nienawiści pojawiła się wraz z nowym dyrektorem i jego zmianami, który prowadzi firmę po równi pochyłej do przepaści (czyt. zapaści) dodając do tego IWS, 5S, (gdzie w projektach macie część ludzi którzy nie pracowali na produkcji a nakładają dodatkowe obowiązki na pracowników) + ta wasza chora papirologia gdzie przed końcem zmiany człowiek się skupia na wypełnianiu dokumentacji a nie na produkcji( gdzie to samo wpisuje w ANT, zeszyt, tablice, powie podczas przekazania zmiany i powtórzy załodze IWS na zebraniu; + nierówne traktowanie pracowników bo porównajcie zakres obowiązków na kartoniarce a pakowaczce a wynagrodzenie to samo + wiele innych drobnostek, które się kumulują i dają taki efekt o jakim napisałeś.
Cytować
#41 Franek 2017-01-30 23:00
Cytuję Zainteresowany:
...beda mega zwolnienia na produkcji tylko czekac wiosny, lekarze miejcie w opiece produkcje bo napewno czeste spotkania sa nie uniknione... Mozna sciagnac pracownikow z zagranicy i zaplacic 3 razy wiecej ale to koszty i wkoncu wyjdzie ze zaklad ma straty zamiast rosnac w produkcje. Mozna dac dole za pracownika dobrego do pracy jak na zachodzie na zbiorach ale to zal d... sciska do rzeczy mowiac porostu teraz zarzadcom im wyzej laza tym bardziej d... widac a sprawa jest banalna podwyzki sa nie uniknione

Wydaje mi się, że Ty lub twoi koledzy zarabiają zbyt dużo. Jeżeli wolisz chodzić na zwolnienia płatne 80%, tracić część bonusa oraz osłabiać pozostały w pracy zespół to lepiej daj na luz. Poszukaj "lepszego" pracodawcy lub rozpocznij swój biznes. Przedstawiłeś świetne pomysły, które możesz wdrożyć w życie. Wystarczy trochę odwagi przy podjęciu decyzji. Wróżę wielki sukces!
Cytować
#40 Habababa 2017-01-30 21:18
quote name="Tosiek"]Drogi Pogromco, zaczynales pare lat temu i postarales sie o awans. Brawo Ty!!! Jak zaczynales pare lat temu to strzelam ze jeszcze w czasach kiedy podwyzki bylo normalne a nie jak teraz po 1,5% i pewnie teraz masz kolo 4000 brutto i chwala Ci za to. Postaw sie tylko na miejscu nowych lub ludzi myslacych o wstapieniu w szeregi BAT. Dla nich perspektywa jest slaba bo na start w Biedronce wiecej daja... podwyzki akurat odkad pracuje są na poziomie inflacji, czyli niskie i nie mam płacy tak wysokiej jak piszesz. Ale w biedronce 3000 brutto miesiecznie na start nie płacą (płacą 2300 i nie ma bonusa), a tak jak pisalem - tyle wychodzi w BAT ze wszystkim na najniższym stanowisku.
Cytować