Sport (319)

wtorek, 22 sierpień 2017 10:13

Kolejny mecz i kolejne zwycięstwo – Sparta górą!

Napisane przez

W meczu na "szczycie" piłkarze Sparty pokonali na własnym boisku Pogoń Łapy 3:1 i być może będą liderem w tabeli.

piątek, 18 sierpień 2017 14:13

VIII Memoriał Rafała Trockiego

VIII Memoriał Rafała Trockiego odbędzie się w piątek (18.08) na stadionie miejskim w Suwałkach.

czwartek, 17 sierpień 2017 19:34

Drużyna piłkarska Sparty Augustów sezon 2017/2018

Udanie nowy sezon piłkarski rozpoczęła nasza piłkarska drużyna "Sparty" pokonując w meczu wyjazdowym Promień Mońki. Nastąpiło kilka zmian, a wśród nich ta najważniejsza, trenera drużyny.

środa, 16 sierpień 2017 10:32

Za nami kolejny wyścig Formuły 1 na wodzie

W Grand Prix Chin wygrał Szwed Erik Stark, drugie i trzecie miejsce zajęli Thani Al Qemzi i Ahmed Al Hameli z Emiratów Arabskich. Czwarty był Alex Carella a piąty Philippe Chiappe. Bartek Marszałek zajął siódme miejsce.

środa, 16 sierpień 2017 01:00

Kolejny tryumf narciarzy wodnych MOS-u!

Po rewelacyjnym występie na Mistrzostwach Polski za motorówką zawodnicy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Augustowie nie spoczęli na laurach i zdeklasowali pozostałych uczestników zdobywając 30 medali podczas Mistrzostw Polski za wyciągiem oraz Pucharu Europy Grand Prix Szelment 2017!

środa, 16 sierpień 2017 00:53

Znakomity początek "Sparty"

W minioną sobotę ruszyła Podlaska IV liga. Sparta Augustów rozpoczęła od zwycięskiego wyjazdowego meczu z Promieniem Mońki.

WOSiR Szelment wraz z Polskim Związkiem Motorowodnym i Narciarstwa Wodnego organizuje jedną z najważniejszych imprez sportowych na nartach wodnych organizowanej za wyciągiem - Mistrzostwa Polski oraz Grant Prix Pucharu Europy w Narciarstwie Wodnym za Wyciągiem. Zawody odbędą się w Szelmencie w dniach 11 - 13.09.2017 r.

wtorek, 08 sierpień 2017 11:40

AUGUSTÓW CUP 2017

W miniony weekend (5-6.08.) Oddział PTTK w Augustowie po raz czwarty był organizatorem regat AUGUSTÓW CUP rozgrywanych w ramach eliminacji Pucharu Polski Jachtów Kabinowych. Przy słonecznej i wietrznej pogodzie ścigało się 40 jachtów. Regaty rozgrywano w siedmu klasach: T1, T2, T3, Open, Omega Sport, Omega Standard i Optymist.

piątek, 04 sierpień 2017 14:56

13 medali narciarzy MOS-u

Narciarze wodni Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Augustowie zawładnęli Mistrzostwami Polski 2017 w skokach za motorówką!

W ostatni weekend lipca (29-30.07.2017 r.) zawodnicy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Augustowie zawładnęli podium podczas Mistrzostw Polski w skokach na nartach wodnych za motorówką, które odbywały się na Zalewie Sosina w Jaworznie. Były to ostatnie zawody, które zostały wliczone do trójkombinacji. Nagrody rozdano zarówno w kategorii skoków jak i trójkombinacji. Narciarze MOS-u wywalczyli aż 13 medali, z czego aż 6 to złota.

W najbardziej prestiżowej kategorii OPEN złoto zdobyła Zuzanna Polkowska w kategorii kobiet, zaś w kategorii mężczyzn – Erwin Zawadzki, ponadto brąz zdobył młodszy brat - Konrad Zawadzki, tuż za podium uplasował się Konrad Oborski mający zaledwie 16 lat. Dodatkowo w klasyfikacji drużynowej w kategorii OPEN narciarze MOS-u zdobyli srebrny medal.

MOS Augustów - srebro

Gratuluję wszystkim tak uzdolnionym i wytrwałym zawodnikom oraz ich trenerowi Rafałowi Jeruć. Dzięki ich ciężkiej pracy możemy podziwiać naszą młodzież wśród najlepszych zawodników w kraju!

Jarosław Kwiecień
Dyrektor Zespołu Placówek Młodzieżowych w Augustowie

czwartek, 27 lipiec 2017 17:31

Augustów nartami stoi

W dniach 14-16 lipca w Żninie odbyły się zawody Mistrzostw Polski w slalomie i jeździe figurowej na nartach wodnych. Z Augustowa w zawodach brali udział zawodnicy z dwóch klubów: Sparty i Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego. Narciarze wodni ze Sparty Augustów zdobyli dziewięć medali, narciarze z Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Augustowie sześć.

czwartek, 27 lipiec 2017 10:25

Kamil poza finałem na World Games

Nasz jedyny reprezentant na The World Games 2017 we Wrocławiu, Kamil Borysewicz, zakończył udział w zawodach (skoki na nartach wodnych za motorówką) na eliminacjach. Kamil, dziękujemy za godne reprezentowanie Polski!

W miniony weekend ekipa z Augustowa brała udział w Otwartych Międzynarodowych Mistrzostwach Litwy w Kajakarstwie. Na listach startowych można było zauważyć m.in. zawodników z Rosji, Białorusi, Polski, Litwy i Łotwy.