Sport (281)

poniedziałek, 22 maj 2017 21:25

Brąz dla „Dwójki”

Napisane przez

Dnia 20 maja, uczniowie SP2 w Augustowie zdobyli brązowy medal w czwórboju lekkoatletycznym w Finale Wojewódzkim w Białymstoku.

poniedziałek, 22 maj 2017 09:32

Sparta po raz kolejny wraca na tarczy

W meczu 25 kolejki Podlaskiej IV ligi, rozgrywanej w trzeci weekend maja, drużynę Sparty Augustów czekał wyjazd do Szczuczyna na mecz z wyżej notowanym rywalem - Wissą Szczuczyn.

czwartek, 18 maj 2017 19:55

UKS Centrum - zostań jednym z nich !

„UKS Centrum Augustów zaprasza na treningi otwarte !!! Drugoligowy klub z aspiracjami szuka zawodników zainteresowanych grą w naszym klubie w nadchodzącym sezonie 2017/2018.

wtorek, 16 maj 2017 19:50

Trójka na medal

Drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową nr 3 w Augustowie zagrała w finale Wojewódzkich Mistrzostw w piłkę ręczną zgodnie z pokładanymi w nich nadziejami. Nie zostawili cienia złudzeń dla kogo należy się tytuł i wyjazd na Mistrzostwa Polski.

poniedziałek, 15 maj 2017 19:37

UKS Technik z sukcesami w Warszawie

13 maja na stadionie Orła w Warszawie odbyły się zawody w ramach Światowego Dnia Lekkoatletyki. Nie zabrakło tam naszych zawodników – barwy UKS Technik Augustów reprezentowali:

poniedziałek, 15 maj 2017 10:17

Sparta nie dała rady liderowi

W dniu 13 maja o godzinie 15:00 na ul. Tytoniowej Sparta Augustów podejmowała lidera tabeli IV Ligi Podlaskiej, zespół Tur Bielsk Podlaski.

niedziela, 14 maj 2017 13:59

Trzymajmy kciuki za Trójkę!

15 maja, w najbliższy poniedziałek na hali przy ul. Konopnickiej w Augustowie zostanie wyłoniony zwycięzca Igrzysk Województwa Podlaskiego w piłce ręcznej chłopców.

czwartek, 11 maj 2017 15:37

Sędziował "Dominator"

Mariusz Pudzianowski wziął na siebie ciężar sądziowania podczas rozegranych 7 maja na boisku szkolnym w Bargłowie Kościelnym zawodów Pucharu Polski Strong Man w parach. "Dominator" zaproszony przez naszego siłacza i zdolnego organizatora Grzegorza Skowrońskiego, posługując się gwizdkiem i stoperem oraz wykazując duże zaangażowanie perfekcyjnie wywiązał się ze swojej roli.

czwartek, 11 maj 2017 12:49

Święto Konstytucji na sportowo

3 maja – dla Polaków dzień dumy narodowej, świętowany przemówieniami, marszami czy żywymi lekcjami historii, w Augustowie dzień ten został upamiętniony między innymi na sportowo, bo jak wszyscy wiemy w zdrowym ciele, zdrowy duch.
Na boisku szkolnym ZSO im. Grzegorza Piramowicza rozegrany został VII turniej o Puchar Starosty Augustowskiego. Do rywalizacji stanęło pięć drużyn wyłonionych podczas wcześniejszych kwalifikacji.

środa, 10 maj 2017 10:38

Adam Kawka został mistrzem

Zawodnik Augustowskiego Klubu Karate Kyokushin Adam Kawka został Akademickim Mistrzem Polski w kat.do 65 kg.

poniedziałek, 08 maj 2017 14:46

Dzieci z podlaskiego z medalami

Zakończyła się XVII edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. 2 maja na stadionie PGE Narodowym w Warszawie poznaliśmy piłkarskich mistrzów do lat 10 i do lat 12. W finale ogólnopolskim uczestniczyły 4 drużyny z województwa podlaskiego, z których najwyższe miejsce zajęła drużyna dziewcząt U-10 z UKS 10 Łomża.

poniedziałek, 08 maj 2017 10:57