• 1
  • 2
  • 3
MyCenter

Aktualności (2077)

wtorek, 18 luty 2020 20:18

„Kaczy dołek” doczeka się rewitalizacji

Napisane przez

Władze Augustowa planują rewitalizację dużego osiedla położonego w północno – wschodniej części miasta. Na przestrzeni dwóch lat tzw. „Kaczy dołek” ma zostać poddany dużym zmianom.

wtorek, 18 luty 2020 18:27

Proces lekarza zakończony wyrokiem

Napisane przez

Marek D. kilka lat temu przyjmował chorych w jednej z augustowskich poradni. Prokuratura uznała, że diagnozował nieistniejące choroby, po czym sprzedawał na nie lekarstwa. Ceny medykamentów nie były wygórowane, wahały się od 4 do 30 złotych.

wtorek, 18 luty 2020 17:41

Nie żyje wieloletni proboszcz

Napisane przez

Dnia 17 lutego zmarł ksiądz Wacław Polowczyk. Przez wiele lat sprawował on funkcję proboszcza parafii w Filipowie i w Rutce-Tartak. Już jutro w Augustowie odbędą się uroczystości pogrzebowe.

wtorek, 18 luty 2020 13:08

Okręgowy Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem

Napisane przez

Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT prowadząc Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem zaprasza osoby pokrzywdzone przestępstwem i członków ich rodzin, a także świadków i osób im najbliższych do skorzystania z naszej nieodpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej, materialnej, rzeczowej i wolontarystycznej.

poniedziałek, 17 luty 2020 18:01

Czy kobiety ciężarne będą musiały zapinać pasy?

Napisane przez

Coraz częściej słyszy się o tym, że kobiety w stanie błogosławionym nie powinny być zwalniane z obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa. Czy dojdzie do tego rodzaju zmian w prawie i ciężarne będą zmuszone to robić?

poniedziałek, 17 luty 2020 17:15

Saperzy gotowi pospieszyć z pomocą

Napisane przez

Kompania saperów to pododdział dysponujący specjalistycznym sprzętem niezbędnym zarówno na polu walki, jak i w działaniach kryzysowych. W niedzielę saperzy z 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej szkoli się pod okiem strażaków-ochotników z OSP Szczuczyn z podstaw ratownictwa technicznego i medycznego.

poniedziałek, 17 luty 2020 13:53

XXIV Podlaska Gala Olimpijska za nami

Napisane przez

- Po raz kolejny spotykamy się na tej sali, tym razem żeby podsumować rok 2019. Wyniki, jakie osiągnęli nasi sportowcy są godne mistrzów olimpijskich. Serdecznie gratuluję wszystkim wyróżnionym sportowcom - powitał zebranych Janusz Kochan, Prezes Podlaskiej Rady Olimpijskiej Polskiego Komitetu Olimpijskiego (PKOl).

Przed ogłoszeniem wyników XXIV Rankingu Podlaskiej Rady Olimpijskiej wręczono wyróżnienia specjalne - medale okolicznościowe 100 lat PKOl 1919-2019. Symboliczny krążek z rąk Jerzego Wenderlicha, Przewodniczącego Komisji Kultury i Edukacji Olimpijskiej PKOl, odebrał Artur Kosicki, marszałek województwa.

poniedziałek, 17 luty 2020 09:41

Akcja e-PIT 2020 – czas, start!

Napisane przez

• Akcja rozliczeniowa PIT rusza 15 lutego i potrwa do 30 kwietnia 2020 r.
• Ministerstwo Finansów (MF) i Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) zapewnią wsparcie przy rozliczaniu rocznych deklaracji PIT przez Internet.
• Osoby składające PIT mogą liczyć m.in. na stanowiska komputerowe z dostępem do sieci w całej Polsce i punkty rozliczeń w galeriach handlowych.

niedziela, 16 luty 2020 16:10

Rolniku skorzystaj z rehabilitacji leczniczej w KRUS

Napisane przez

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego prowadzi rehabilitację leczniczą dla rolników, której głównym celem jest zapobieganie inwalidztwu lub ograniczenie stopnia upośledzenia zdolności do pracy. Rehabilitacja realizowana jest w formie 21-dniowych turnusów, w ścisłym powiązaniu z prowadzonym leczeniem chorego, w optymalnym ze względu na wskazania medyczne czasie, zakresie i miejscu.

niedziela, 16 luty 2020 12:36

Śmiertelny wypadek drogowy w miejscowości Klonowo

Napisane przez

Na drodze powiatowej w miejscowości Klonowo doszło do tragicznego wypadku drogowego.

sobota, 15 luty 2020 10:43

Podlaska odsłona filmu „Zenek”

Napisane przez

Po warszawskiej, przyszedł czas na białostocką premierę filmu „Zenek”. Produkcję Telewizji Polskiej o królu disco-polo wyświetlono w środę (12.02), a na pierwszą w Podlaskiem projekcję przyjechali do stolicy naszego regionu twórcy filmu i grający w nim aktorzy.

sobota, 15 luty 2020 09:23

Pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie

Napisane przez

W Komendzie Powiatowej Policji w Augustowie odbyło się uroczyste pożegnanie młodszego inspektora Krzysztofa Pawłowskiego z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku nadinspektora Daniela Kołnierowicza. Na uroczystości obecni byli także przedstawiciele władz samorządowych, miejskich, związków zawodowych, służb współpracujących z Policją oraz zaproszeni goście.

Strona 1 z 174
Mirage Boats
MIRAD - Bar przy kominku
Videozoo - Kurier
Drewno opałowe
Biuro Rachunkowe [Kondracka]
Weterynarz
Biuro Rachunkowe [Rafałko]
DrewSot