• 1
  • 2
  • 3

Aktualności (3627)

W związku z nadchodzącymi świętami i możliwością pojawienia się wzmożonego ruchu w sklepach, powstał pomysł, aby w grudniu wprowadzona została dodatkowa niedziela handlowa. Czy w związku z tym 6 grudnia sklepy będą otwarte?

W życiu prawie każdego człowieka pojawia się myśl o tym, aby poczuć się mieszkaniu jak w miejscu, w którym odnajdujemy bezpieczeństwo, komfort i wygodę. Oznaczać to może zarówno zakupienie mieszkania, jak i wyremontowanie tej przestrzeni, którą obecnie zarządzamy. Takie rozwiązanie jest szczególnie wskazane wtedy, kiedy wiemy, że właśnie w tym miejscu chcemy mieszkać przez kilka kolejnych lat.

piątek, 27 listopad 2020 16:27

Przed siatkarzami UKS trudny Weekend

Napisane przez

Przed siatkarzami UKS Centrum Augustów bardzo pracowity i trudny weekend. W sobotę zmierzą się z niepokonaną w tym sezonie Legią Warszawa. Stołeczna drużyna jest bardzo mocna w tym roku, większość meczów wygrała w stosunku 3:0, a jej celem na ten sezon jest awans do TAURON 1. Ligi mężczyzn. Początek tego spotkania o 18:00.

piątek, 27 listopad 2020 15:00

Znowu się zaczyna! Tej nocy bądź szczególnie ostrożny

Napisała

Nadchodząca noc w województwie podlaskim zapowiada się bardzo niekorzystnie. Aby uniknąć nieszczęścia, należy zachować szczególną ostrożność.

piątek, 27 listopad 2020 14:01

Kiermasz MIKOŁAJCE 2020 – prezentownik świąteczny

Napisane przez

Nie macie jeszcze pomysłu na świąteczne prezenty? Na Kiermaszu MIKOŁAJCE 2020 on-line – prezentownik świąteczny z pewnością znajdziecie idealne upominki dla swoich bliskich!

piątek, 27 listopad 2020 13:23

Mieszkaniec Augustowa zaatakował i skopał dwie kobiety

Napisała

Augustowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zaatakowanie dwóch kobiet. Mieszkanki Augustowa zostały napadnięte przez agresora podczas spaceru. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

piątek, 27 listopad 2020 10:37

Pożar na Lipowcu

Napisane przez

O godzinie 22:27 do Stanowiska Kierowania komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie wpłynęło zgłoszenie o zadymieniu w mieszkaniu budynku wielorodzinnego przy  ul. Leśnej w Augustowie.

piątek, 27 listopad 2020 10:19

Próbował uniknąć kontroli - po pościgu został zatrzymany

Napisane przez

Sejneńscy policjanci uniemożliwili dalszą jazdę 41-latkowi, który kilka minut wcześniej nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Od mężczyzny wyczuwalna była woń alkoholu. Mundurowi zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

czwartek, 26 listopad 2020 18:56

Podlaskie przejmuje prezydencję w Konwencie Marszałków

Napisane przez

Pandemia, EXPO i środki unijne – to tematy, które zdominowały czwartkowe (26.11) posiedzenie online Konwentu Marszałków Województw RP. Wraz z zakończeniem obrad, przewodnictwo nad gremium przejął Artur Kosicki, Marszałek Województwa Podlaskiego. Będzie on koordynował jego prace w pierwszym półroczu 2021 r. W obradach wziął udział także wicemarszałek Marek Olbryś.

czwartek, 26 listopad 2020 15:41

Lekcja online o cyberprzemocy

Napisane przez

Jak nie stać się ofiarą cyberprzemocy? Jakie są konsekwencje naruszania prawa w sieci ? Na te i wiele innych pytań odpowiedziała augustowska policjantka, podczas kolejnej już wirtualnej lekcji bezpieczeństwa z młodzieżą.

czwartek, 26 listopad 2020 13:51

Taksówkarze protestują

Napisała

Dnia 25 listopada (środa) kolumny taksówek przejechały ulicami większych miast w Polsce. Akcja odbyła się w ramach protestu. Taksówkarze wyrazili swój sprzeciw w związku z tym, iż nie otrzymują od państwa żadnej pomocy w związku z pandemią. Czy augustowscy kierowcy taksówek mają podobne zdanie?

czwartek, 26 listopad 2020 14:50

Poszukiwane szkodniki!

Napisane przez

Jak co roku, późną jesienią po pierwszych przymrozkach,  przystąpiliśmy do: jesiennych poszukiwań szkodników pierwotnych sosny.

Strona 1 z 303
DrewSot