• 1
  • 2
  • 3

Aktualności (3473)

środa, 28 październik 2020 16:00

Wystartowała kampania edukacyjna: Cash Lajf Balans

Napisane przez

Wystartowała edukacyjna kampania Cash LajfBalansMinisterstwa Funduszy iPolityki Regionalnej. Celem działań jest zachęcenie młodzieży z Polski Wschodniej dorozwoju swoich pasji i przekuwania ich w biznes.

środa, 28 październik 2020 15:00

Warsztaty samochodowe mogą przeżyć oblężenie

Napisała

Pandemia koronawirusa zmienia przyzwyczajenia Polaków. W tym roku, w związku z ryzykiem zakażenia, wiele osób przesiadło się z komunikacji miejskiej do własnego auta. Dlatego też warsztaty samochodowe spodziewają się zwiększonego ruchu i apelują, by nie zwlekać z wymianą opon do pierwszych przymrozków lub śniegów. Jak przedstawia się sytuacja w Augustowie? Czy przed warsztatami ustawiają się już kolejki?

środa, 28 październik 2020 13:29

Uwaga mieszkańcy Augustowa! Pilne ostrzeżenie!

Napisała

W Augustowie doszło do niebezpiecznej sytuacji. Policja prosi o zachowanie czujności.

Ministerstwo zdrowia podało najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej w Polsce. Jak wyglądają dane w powiecie augustowskim na dzień 27 października?

Kierowca audi spowodował kolizję i zaczął uciekać. Za nim ruszył pokrzywdzony, który natychmiast powiadomił policjantów. Mundurowi po 10 kilometrowym pościgu zatrzymali pirata drogowego. 38 latek i jego 30 letni pasażer trafili do policyjnego aresztu. Kierowca wczoraj usłyszał zarzut niezatrzymania się do kontroli drogowej. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Najbliższy czwartek, 29 października, otworzy przed mieszkańcami Augustowa dostęp do zupełnie nowej jakości zakupów sprzętu RTV i AGD. Od godziny 9:00, w nowo otwartym salonie NEONET, zlokalizowanym przy ul. Ziemiańskiej 1, przy zachowaniu maksymalnych środków bezpieczeństwa, klienci będą mogli kupić produkty objęte atrakcyjnymi promocjami. Elektromarket wychodzi również naprzeciw zwolennikom zakupów online – już teraz produkty można zamówić przez internet, z dostawą do domu.

środa, 28 październik 2020 10:34

ZUS: Ostatnie dni na złożenie dokumentów rozliczeniowych

Napisane przez

Przedsiębiorcy, którzy chcą skorzystać ze zwolnienia z opłacania składek za lipiec, sierpień i wrzesień powinni pamiętać, aby przekazać do ZUS dokumenty rozliczeniowe za te miesiące najpóźniej do końca października. Spóźnienie w tym przypadku uniemożliwi skorzystanie ze zwolnienia.

wtorek, 27 październik 2020 15:31

„Matematyka – wstęp do kariery wynalazcy”

Napisane przez

Augustów, jako jedno ze 100 miast w Polsce, zakwalifikował się do udziału w bezpłatnym projekcie „Matematyka – wstęp do kariery wynalazcy”.

Jak będą wyglądały promocje Black Friday 2020, czyli największego święta wyprzedaży? W tym roku będzie odbywało się ono zupełnie inaczej. Znamy datę i zasady!

wtorek, 27 październik 2020 14:00

RCKiK apeluje do „ozdrowieńców” o oddawanie osocza

Napisane przez

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa (RCKiK) w Białymstoku apeluje do osób, które pokonały koronawirusa o oddawanie osocza. Leczenie osoczem tzw. ozdrowieńców to coraz częściej stosowana metoda leczenia COVID-19. Zawarte w nim przeciwciała mogą pomóc najciężej chorym. W dalszym ciągu RCKiK apeluje także o oddawanie krwi.

wtorek, 27 październik 2020 12:28

Wypadek i pościg na Wojska Polskiego w Augustowie [ZDJĘCIA]

Napisała

Wczoraj wieczorem (26 października) w okolicach skrzyżowania ulic Wojska Polskiego i Jonkajtysa w Augustowie miało miejsce groźne zdarzenie drogowe – była kolizja, pościg oraz zatrzymanie. Znamy więcej szczegółów.

Jak podaje Podlaski Urząd Wojewódzki, w szpitalach w regionie prawie połowa łóżek dla pacjentów chorych na Covid-19 jest już zajęta.

Strona 1 z 290
DrewSot
ASS Społem