• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 07 styczeń 2019 12:29

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Augustowie

Napisane przez KR
Źródło: APK Źródło: APK

Orkiestrowa loteria, kiermasze, warsztaty, parada motocykli, teatrzyki,  koncerty i przeróżne atrakcje dla dzieci i dla mam – to zaledwie kilka punktów programu 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Augustowie.

Machina orkiestrowych wydarzeń już ruszyła i do wielkiego finału w niedzielę czeka nas jeszcze cała masa wydarzeń przedfinałowych, w których można wziąć udział za „wrzutkę”, czyli datek do orkiestrowej puszki.

W tym roku gramy na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Na ulice miasta, jak co roku, ruszą wolontariusze z puszkami, ale to zaledwie wierzchołek tego, co będzie się działo w niedzielę 13 stycznia w całym Augustowie! Mnóstwo wydarzeń na Rynku Zygmunta Augusta, w Miejskim Domu Kultury, Miejskiej Bibliotece Publicznej, Kinie Iskra, Osiedlowym Domu Kultury, I Liceum Ogólnokształcącym im. Grzegorza Piramowicza, II Liceum Ogólnokształcącym, Szkole Podstawowej nr 4, Augustowskim Centrum Edukacyjnym i Hotelu Krechowiak. W prawdziwym gąszczu propozycji każdy znajdzie coś dla siebie!

Grajcie z nami w niedzielę 13 stycznia od godz. 9:00 do 22:30 – otwórzmy serca i razem zróbmy coś dobrego!

Szczegółowy plan augustowskiego Finału oraz wszystkich imprez przedfinałowych znajdą Państwo na stronie internetowej pod adresem wospaugustow.pl oraz na plakatach.

Zapraszamy!

Źródło: APK

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot