• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 15 styczeń 2019 11:18

Ferie z Nudołamaczem

Napisane przez KR
Źródło: APK Źródło: APK

Zima w pełni, co oznacza tylko jedno – ferie zimowe tuż, tuż! Augustowskie Placówki Kultury zapraszają wszystkie dzieci i rodziców do wspólnej zabawy podczas zimowej laby. I w tym roku Nudołamacz nie zawiódł i opracował taki plan na ferie, że coś dla siebie znajdą wszyscy – od przedszkolaka, po nastolatka. Bądźcie z nami od poniedziałku 21 stycznia do niedzieli 3 lutego i nie dajcie się nudzie!

Co dla Was mamy? – bajkowy teatr, kolorowe zajęcia szycia i wariacje plastyczne, smakowite warsztaty, Kinochłonek, tańce, zabawy w teatr, szybki kurs fotografii, śpiewu, tworzenia biżuterii, biblioteczno-literackie przygody i całą masę innych zajęć, które pobudzą kreatywność i utrą nudzie nosa!

Zapraszamy – zapisy na zajęcia i inne feryjne wydarzenia przyjmujemy od wtorku 15 stycznia. Wszelkie szczegóły na plakacie i na stronach www.apk.augustow.pl, www.biblioteka.augustow.pl, kinochlon.pl

Źródło: APK

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot