• 1
  • 2
  • 3
  • 4
wtorek, 15 styczeń 2019 21:48

McDonald’s w Augustowie

Napisane przez RED
Najstarszy funkcjonujący do dziś bar McDonald's, otwarty w 1953 w Downey Najstarszy funkcjonujący do dziś bar McDonald's, otwarty w 1953 w Downey By Photo by Bryan Hong (Brybry26) - Praca własna, CC BY-SA 2.5, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=1815290

Historia fenomenu popularności znanej międzynarodowej sieci McDonald’s sięga początku lat trzydziestych ubiegłego wieku. Wielki kryzys w Stanach Zjednoczonych spowodował modę na tzw. restauracje drive-in, powstające jedna po drugiej przy drogach, autostradach i parkingach. Dzisiaj sieć McDonald's może się pochwalić ponad 30 tysiącami restauracji w wielu krajach i zalicza się do największych franczyzodawców na świecie.

Mieszkańcy od dłuższego czasu dopytywali o możliwość powstania takiego punktu w Augustowie. W związku z powyższym mamy dla nich dobrą wiadomość. W ramach rozbudowy stacji benzynowej przy ulicy Wojska Polskiego ma wkrótce zostać zrealizowany projekt złożony z nowoczesnej myjni i restauracji McDonald’s.

Właściciel stacji Tomasz Dobkowski potwierdził uzyskanie niezbędnych pozwoleń na budowę i poinformował, że jeszcze w tym roku inwestycja zostanie zrealizowana i oddana do użytku.

Tym samym wielbiciele Big Maca nie będą już musieli wyruszać do Suwałk, aby pożywić się ofertą marki sygnowanej dwoma złotymi łukami.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Obejrzyj na YouTube

Foto Bajka - Fotograf
Foto Bajka - Lustra
MIRAD - Bar przy kominku
Opał klasy PREMIUM
Zakład stolarski
Weterynarz
GENERALI
Tepete - Auto zastępcze
Inter Meble
KA-MIX