• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 15 styczeń 2019 21:48

McDonald’s w Augustowie

Napisane przez RED
Najstarszy funkcjonujący do dziś bar McDonald's, otwarty w 1953 w Downey Najstarszy funkcjonujący do dziś bar McDonald's, otwarty w 1953 w Downey By Photo by Bryan Hong (Brybry26) - Praca własna, CC BY-SA 2.5, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=1815290

Historia fenomenu popularności znanej międzynarodowej sieci McDonald’s sięga początku lat trzydziestych ubiegłego wieku. Wielki kryzys w Stanach Zjednoczonych spowodował modę na tzw. restauracje drive-in, powstające jedna po drugiej przy drogach, autostradach i parkingach. Dzisiaj sieć McDonald's może się pochwalić ponad 30 tysiącami restauracji w wielu krajach i zalicza się do największych franczyzodawców na świecie.

Mieszkańcy od dłuższego czasu dopytywali o możliwość powstania takiego punktu w Augustowie. W związku z powyższym mamy dla nich dobrą wiadomość. W ramach rozbudowy stacji benzynowej przy ulicy Wojska Polskiego ma wkrótce zostać zrealizowany projekt złożony z nowoczesnej myjni i restauracji McDonald’s.

Właściciel stacji Tomasz Dobkowski potwierdził uzyskanie niezbędnych pozwoleń na budowę i poinformował, że jeszcze w tym roku inwestycja zostanie zrealizowana i oddana do użytku.

Tym samym wielbiciele Big Maca nie będą już musieli wyruszać do Suwałk, aby pożywić się ofertą marki sygnowanej dwoma złotymi łukami.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot