• 1
  • 2
  • 3
  • 4
wtorek, 15 styczeń 2019 21:48

McDonald’s w Augustowie Wyróżniony

Napisane przez  RED
Najstarszy funkcjonujący do dziś bar McDonald's, otwarty w 1953 w Downey Najstarszy funkcjonujący do dziś bar McDonald's, otwarty w 1953 w Downey By Photo by Bryan Hong (Brybry26) - Praca własna, CC BY-SA 2.5, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=1815290

Historia fenomenu popularności znanej międzynarodowej sieci McDonald’s sięga początku lat trzydziestych ubiegłego wieku. Wielki kryzys w Stanach Zjednoczonych spowodował modę na tzw. restauracje drive-in, powstające jedna po drugiej przy drogach, autostradach i parkingach. Dzisiaj sieć McDonald's może się pochwalić ponad 30 tysiącami restauracji w wielu krajach i zalicza się do największych franczyzodawców na świecie.

Mieszkańcy od dłuższego czasu dopytywali o możliwość powstania takiego punktu w Augustowie. W związku z powyższym mamy dla nich dobrą wiadomość. W ramach rozbudowy stacji benzynowej przy ulicy Wojska Polskiego ma wkrótce zostać zrealizowany projekt złożony z nowoczesnej myjni i restauracji McDonald’s.

Właściciel stacji Tomasz Dobkowski potwierdził uzyskanie niezbędnych pozwoleń na budowę i poinformował, że jeszcze w tym roku inwestycja zostanie zrealizowana i oddana do użytku.

Tym samym wielbiciele Big Maca nie będą już musieli wyruszać do Suwałk, aby pożywić się ofertą marki sygnowanej dwoma złotymi łukami.

Komentarze  

#26 Marek 2019-01-23 19:12
Cytuję Wierzba_Srodmiescie:
Ekstra że będzie mac donald, zawsze jak jestem w Suwałkach jem, najbardziej lubię Bic maca z szejkiem waniliowym. Mam nadzieję że będzie jak w innych miastach, dowóz poprzez ubera. Daleko mam a tak bym mógł częściej jeść z tamtad.

Tak oczywiście przez ubera, a może i dronem dowiozą :D :D :D
Cytować
#25 Wierzba_Srodmiescie 2019-01-23 15:14
Ekstra że będzie mac donald, zawsze jak jestem w Suwałkach jem, najbardziej lubię Bic maca z szejkiem waniliowym. Mam nadzieję że będzie jak w innych miastach, dowóz poprzez ubera. Daleko mam a tak bym mógł częściej jeść z tamtad.
Cytować
#24 EWA 2019-01-18 14:53
Nie rozumiem tych silnych emocji u komentujących artykuł w związku z powstaniem nowego punktu gastronomicznego. Każdy i tak wybiera miejsca, gdzie zaopatruje się w żywność. Może jedynie właściciele sklepów spożywczych w pobliżu McDonald obawiają się o swoje dochody, bo pojawia się im konkurencja.
Cytować
#23 Bronka 2019-01-17 19:40
Cytuję JKD:
Gównojadów nie brak w tym kraju ,bedą sie ustawiać w kolejeczce z przyjemnością

Nazywasz tak tych, którzy lubią jeść w mcdonald's? Zastanów się kim Ty jesteś z takim stosunkiem do innych. Proponuję konkurs dla Czytelników. Jak można nazwać kogoś, kto nazywa innych publicznie "Gównojadem"? Moja propozycja: "Czerpiący radość z bycia ...ujem".
Cytować
#22 Adam 2019-01-17 17:15
No no po komentarzach co po niektórych widzę, że w Augustowie to taki fit zakątek Polski, jedzenie w McDonald's dla nich jest chemią i trucizną najgorszą, ale wsuwać za przeproszeniem g******e jakościowo niemieckie produkty z Kaufland'u, których tam w Niemczech nikt nie chce, bo wie z czego są, to już nie ma sprzeciwu. Zresztą takim augustowskim narzekaczom nic nigdy nie pasuje, najlepiej dla nich nic w tym ich "kurorcie" niczym St. Tropez nie robić i nie zmieniać, niech zostanie taka "dziura", a oni tam będą tak siedzieć i narzekać i tak. Może to nie jest restauracja najwyższej rangi (chociaż, po tym co można często zaobserwować w innych lokalach, dla niektórych "januszy" to i tak może być problem, żeby się zachować kulturalnie, zwłaszcza w stosunku do obsługi), ale zawsze coś, bo z roku na rok to robi się w tym mieście coraz bardziej smętnie, szaro i nudno :sigh:
Cytować
#21 Bob 2019-01-17 12:26
Cytuję Kowal:
Miasto uzdrowiskowe i ta chemia mcdonald’sowa. Brawo nowy burmistrzu za wydanie pozwoleń!

niewiedza i jeszcze raz niewiedza... to nie burmistrz wydaje w Augustowie pozwolenia na budowę....
Cytować
#20 w nocy 2019-01-17 07:49
to niebieskie tera zmienią stołówkę :) a do innych komentarzy-przystanki niech buduja tam gdzie jest to potrzebne a nie pod potrzeby prywatnych inwestorów..
Cytować
#19 Kiziamizia 2019-01-16 23:28
:-x
Nie popieralam i nie będę popierać tej inicjatywy niestety nadszedł czas że ktoś jednak mc Donald postawi a tyle lat się cieszyłam że nie ma tego u nas . Frajda dla dzieciaków ;-)
Cytować
#18 Augustowianin 2019-01-16 17:54
Jajca jak berety !
Cytować
#17 Jack 2019-01-16 14:19
Cytuję JKD:
Gównojadów nie brak w tym kraju ,bedą sie ustawiać w kolejeczce z przyjemnością


Typie nikt Ci nie każe tak chodzić. Nie obrzydzaj życia innych. Skądinąd jedzenie na pewno będzie mniej ohydne, niż przygotowywane przez Ciebie ;-)
Cytować