• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 21 styczeń 2019 16:07

Augustów na Dyplomatycznym Otwarciu Roku

Napisane przez KR
Źródło: UM Augustów Źródło: UM Augustów Fot: wrotapodlasia.pl

W czwartek, 17 stycznia b.r. w Warszawie odbyło się Dyplomatyczne Otwarcie Roku. Spotkanie noworoczne przedsiębiorców, polityków, ekspertów i dyplomatów ma na celu integrację środowisk gospodarczych oraz zaprezentowanie polskich firm i regionów. Organizatorem wydarzenia jest Krajowa Izba Gospodarcza.

W spotkaniu wzięło udział prawie 300 przedstawicieli korpusu dyplomatycznego, firm, samorządów a także reprezentantów władz. W debacie o osiągnięciach polskiej gospodarki
w 2018 r. oraz planach na bieżący rok mówili m.in. Andrzej Arendarski – Prezes KIG, Jerzy Kwieciński – Minister Infrastruktury i Rozwoju, Tadeusz Skobel – podsekretarz stanu
w Ministerstwie Energii czy Krzysztof Szczerski – szef Kancelarii Prezydenta.

Wzorem lat ubiegłych swoje stoisko miało także województwo podlaskie (oprócz podkarpackiego i kujawsko – pomorskiego). W tym roku, po raz pierwszy, swoje materiały promocyjne, szczególnie dotyczące możliwości inwestowania w Augustowie, przedstawiło Miasto Augustów, a otrzymali je wszyscy przedstawiciele ambasad i konsulatów. W rozmowach z Prezesami Krajowej Izby Gospodarczej i radcami handlowymi burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk przedstawił szczegółowo możliwości inwestowania w naszym mieście oraz współorganizacji misji gospodarczych.

Źródło: UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot