• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 28 styczeń 2019 11:30

Komendant Wiesław Mursztyn przeszedł na emeryturę

Napisane przez KR
Źródło: KPP Augustów Źródło: KPP Augustów

W miniony piątek na emeryturę przeszedł Komendant Powiatowy Policji w Augustowie inspektor Wiesław Mursztyn.

W miniony piątek policjanci i pracownicy podziękowali za wieloletnią służbę odchodzącemu na emeryturę Komendantowi Powiatowemu Policji w Augustowie. Na uroczystą zbiórkę przybył Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Daniel Kołnierowicz oraz przedstawiciele władz samorządowych, wymiaru sprawiedliwości, służb mundurowych oraz policyjnych emerytów. W swoich wystąpieniach zaproszeni goście dziękowali za dobrą współpracę i życzyli dużo radości i spokoju na emeryturze.

Inspektor Wiesław Mursztyn służbę w Policji rozpoczął w 1991 roku. Od początku pracował w Komendzie Powiatowej Policji w Augustowie w wydziałach: prewencji, ruchu drogowego i kryminalnym. W 2009 roku został I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie. Cztery lata później został przeniesiony do Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, gdzie w 2016 roku został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego. Rok później objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie.

Źródło: KPP Augustów

Więcej w tej kategorii: « Euforia Spłonął hotel »

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot