• 1
  • 2
  • 3
  • 4
środa, 06 luty 2019 13:20

Policjanci wspólnie z Prokuratorem rozmawiali o bezpieczeństwie w sieci

Napisane przez  KR
Źródło: KPP Augustów Źródło: KPP Augustów

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Bezpiecznego Internetu, augustowscy policjanci, wspólnie z Prokuratorem Prokuratury Rejonowej w Augustowie, odwiedzili uczniów ze Szkół w powiecie. Prelegenci rozmawiali o zagrożeniach w sieci oraz sposobach ich unikania.

Augustowscy policjanci wspólnie z Prokuratorem Prokuratury Rejonowej w Augustowie, spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 6 w Augustowie oraz Szkoły Podstawowej w Białobrzegach. Spotkania odbyły się w ramach obchodów „Międzynarodowego Dnia Bezpiecznego Internetu”. W trakcie wizyty, prelegenci przedstawili zasady bezpiecznego korzystania z Internetu przez młodzież. Mundurowi zwrócili szczególną uwagę na  zachowania związane z cyberprzemocą, hejtem czy nawiązywaniem znajomości internetowych. Policjanci przypomnieli także młodym ludziom, że w trakcie wykorzystywania Internetu do komunikacji, należy pamiętać o szacunku do drugiej osoby. Obecna na spotkaniu Pani Prokurator przedstawiła zasady odpowiedzialności prawnej nieletnich w świetle obowiązujących przepisów i przypomniała uczniom, że żaden użytkownik sieci nie jest anonimowy i ponosi odpowiedzialność za swoje działania.

Źródło: KPP Augustów

Dodaj komentarz

Jeżeli dodajesz komentarz jako "gość", pamiętaj że przed publikacją musimy go zatwierdzić (co może trochę potrwać).

Nie chcesz czekać na zatwierdzenie komentarza? Zaloguj się, wtedy komentarze będą publikowane automatycznie od razu po ich dodaniu przez Ciebie.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zakład stolarski
Foto Bajka - Fotograf
MIRAD - Bar przy kominku
Foto Bajka - Lustra
^ REKLAMA ^

Publikacje wg daty:

« Luty 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Inter Meble
Tepete - Auto zastępcze
Usługi teletechniczne
Weterynarz
Opał klasy PREMIUM
^ REKLAMA ^
KA-MIX
Biuro Rachunkowe
GENERALI
5Stand Up Piotr Wojteczek
^ REKLAMA ^