• 1
  • 2
  • 3
  • 4
piątek, 08 luty 2019 15:04

Odprawa roczna oraz otwarcie sali edukacyjnej

Napisane przez  KR
Źródło: KPPSP Augustów Źródło: KPPSP Augustów

8 lutego 2019 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie odbyła się narada podsumowująca funkcjonowanie ochrony przeciwpożarowej na terenie powiatu augustowskiego w 2018 roku. Wśród zaproszonych gości obecni byli m.in. Zastępca Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. mgr inż. Andrzej Sobolewski , przedstawiciele władz samorządowych, i instytucji współpracujących oraz prezesi gminni OSP w powiecie augustowskim.

Narada rozpoczęła się od złożenia meldunku przez Zastępcę Komendanta Powiatowego PSP w Augustowie st. kpt. Krzysztofa Kiewlaka  dla Zastępcy Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Andrzeja Sobolewskiego. Następnie głos zabrał Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie st. bryg. Leszek Krzyżewski, który przywitał gości oraz funkcjonariuszy i pracowników komendy. W swoim wystąpieniu przedstawił organizację funkcjonowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie w 2018 roku, omówił zadania zrealizowane przez poszczególne komórki organizacyjne, a także złożył wyczerpujące informacje dotyczące funkcjonowania krajowego systemu ratowniczo – gaśniczego na terenie powiatu augustowskiego.

Następnie Zastępca Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. mgr inż. Andrzej Sobolewski , podsumował funkcjonowanie ochrony przeciwpożarowej w województwie podlaskim i przedstawił zadania do realizacji w roku bieżącym. Na koniec narady Zastępca Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego podziękował wszystkim obecnym za dotychczasową współpracę.

Źródło: KPPSP Augustów

Dodaj komentarz

Jeżeli dodajesz komentarz jako "gość", pamiętaj że przed publikacją musimy go zatwierdzić (co może trochę potrwać).

Nie chcesz czekać na zatwierdzenie komentarza? Zaloguj się, wtedy komentarze będą publikowane automatycznie od razu po ich dodaniu przez Ciebie.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zakład stolarski
Foto Bajka - Fotograf
MIRAD - Bar przy kominku
Foto Bajka - Lustra
^ REKLAMA ^

Publikacje wg daty:

« Luty 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Inter Meble
Tepete - Auto zastępcze
Usługi teletechniczne
Weterynarz
Opał klasy PREMIUM
^ REKLAMA ^
KA-MIX
Biuro Rachunkowe
GENERALI
5Stand Up Piotr Wojteczek
^ REKLAMA ^