• 1
  • 2
  • 3
  • 4
wtorek, 12 luty 2019 11:39

Bieg Tropem Wilczym - Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Napisane przez KR
Źródło: UM Augustów Źródło: UM Augustów

Kolejny raz Augustów bierze udział w organizacji Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym. Tegoroczna edycja odbędzie się 3 marca już dziś można się zarejestrować.

Bieg pamięci na stałe wpisał się do kalendarza wydarzeń biegowych w Augustowie. Impreza rozpocznie się w niedzielę, 3 marca o godz. 12.00 przy Amfiteatrze nad jeziorem Necko. Bieg organizowany jest na dwóch dystansach: 1963 m i 5000 m. Pierwszy dystans symbolizuje datę śmierci ostatniego z Wyklętych Józefa Franczaka pseudonim „Lalek”.

Organizatorem ogólnopolskim Biegu jest Fundacja Wolność i Demokracja, a lokalnymi: Urząd Miasta Augustowa, Powiat Augustowski, Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie oraz Klub Historyczny im. Armii Krajowej w Augustowie. Warunkiem uczestnictwa w biegach jest dokonanie prawidłowej rejestracji na stronie oraz wniesienie opłaty.  Rejestracja i szczegółowe informacje dotyczące biegu pamięci „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” dostępne są na oficjalnej stronie biegu: http://www.basenaugustow.pl/TropemWilczym

Zachęcamy do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu!

Źródło: UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Obejrzyj na YouTube

MIRAD - Bar przy kominku
Opał klasy PREMIUM
Foto Bajka - Lustra
Zakład stolarski
Foto Bajka - Fotograf
Weterynarz
Biuro Rachunkowe
Tepete - Auto zastępcze
Inter Meble
KA-MIX