• 1
  • 2
  • 3
MyCenter
czwartek, 21 luty 2019 11:45

Sprawcy rozboju zatrzymani

Napisane przez KR
Źródło: KMP Białystok Źródło: KMP Białystok

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o rozbój w jednym z domów na terenie powiatu grajewskiego. Sprawcy wczoraj usłyszeli zarzuty. Decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, w miniony poniedziałek, zatrzymali podejrzanych o rozbój. Do zdarzenia doszło dzień wcześniej w jednej z miejscowości na terenie powiatu grajewskiego. Tuż po godzinie 6:00 grupa napastników weszła do domu, w którym spał 58 – latek. Mężczyźni pobili swoją ofiarę, a następnie zabrali mu pieniądze w kwocie 500 złotych i uciekli. Dzięki natychmiastowej reakcji grajewskich policjantów już następnego dnia podejrzani zostali zatrzymani. Wczoraj usłyszeli już zarzuty i decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie. Zgodnie z kodeksem karnym za rozbój grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

Źródło: KPP Grajewo

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Mirage Boats
Videozoo - Kurier
MIRAD - Bar przy kominku
Drewno opałowe
Biuro Rachunkowe [Rafałko]
DrewSot
Biuro Rachunkowe [Kondracka]
KA-MIX