• 1
  • 2
  • 3
  • 4
piątek, 22 luty 2019 12:23

DKF Kinochłonek - "Corgi, psiak Królowej"

Napisane przez KR
Źródło: kinochlon.pl Źródło: kinochlon.pl

Kinochłonek kocha zwierzęta. Zawsze gdy nadarza się okazja, by pomóc np. pieskom, stara się z takiej okazji skorzystać. W niedzielę pretekstem do rozmowy o potrzebujących najlepszych przyjaciołach człowieka będzie film "Corgi, psiak królowej".
Gośćmi dzieci po filmie będą dwa psiaki Kaja i Teodor oraz ich przyjaciółka Pani Barbara Korzeniewska, inspektor ochrony zwierząt oraz wolontariusz w Augustowskim Towarzystwie Opieki nad Zwierzętami KUDŁACZ.

Pani Basia od razu przyjęła nasze zaproszenie, by z chęcią porozmawiać z dziećmi o filmie i o zwierzętach. O tym dlaczego trafiają do schronisk, czy przez to są gorsze od tych z hodowli i z rodowodem. Dlaczego ludzie bywają okrutni wobec zwierząt i co my możemy z tym zrobić.

Zapraszamy całe rodziny.

OPIS FILMU

Rex to nieziemsko rozpuszczony śliczny mały corgi, ulubiony piesek brytyjskiej królowej. Mieszka w Pałacu Buckingham pławiąc się w iście królewskich luksusach i powszechnym uwielbieniu. Jego wypielęgno­wana łapa nie postała nigdy w zwykłym parku, a ulicznego mieszańca nie chciałby obwąchać nawet przez ogrodzenie. Jednak pewnego dnia na skutek szalonego zbiegu okoliczności Rex traci swoją pozycję w pałacu i trafia do londyńskiego schroniska. Otoczony przez groma­dę twardych czworonogów, które z niejednego śmietnika kości żarły, musi nauczyć się, co to znaczy być zwyczajnym psem: na kogo war­czeć, a komu pomerdać i jak pogonić kota kotu. Próbując odnaleźć drogę do domu, Rex odkryje, że prawdziwych przyjaciół nie poznaje się po pięknie wyczesanej sierści, ale po tym, że w potrzebie potrafią wyciągnąć do ciebie pomocną łapę.

Czas trwania pokazu: 90 min + 30 min
Bilety w cenie 13 zł do nabycia w kasie kina Iskra oraz on-line na stronie internetowej kina.
Rezerwacje biletów: tel. 87 641 01 36 oraz on-line na stronie kina.

POKAZ PRZEDPREMIEROWY!

Data: 24 lutego 2019
Miejsce: Kino Iskra / ul. 3 Maja 38
Start: godzina 10:15
Wstęp: biletowany

Źródło: kinochlon.pl

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
Agro
DANBUS
MIRAD - Bar przy kominku
Foto Bajka - Fotograf
Eureka
Weterynarz
Biuro Rachunkowe
Tepete - Auto zastępcze
Drewno opałowe