• 1
  • 2
  • 3
MyCenter
środa, 27 luty 2019 13:12

Wyróżnienie dla augustowskiej firmy

Napisane przez KR
Źródło: Starostwo Powiatowe w Augustowie Źródło: Starostwo Powiatowe w Augustowie

25 lutego podczas sesji Rady Powiatu w Augustowie Jarosław Szlaszyński – Starosta Augustowski, Dariusz Jan Szkiłądź – Wicestarosta Augustowski oraz Andrzej Mursztyn – Przewodniczący Rady Powiatu w Augustowie przekazali serdeczne gratulacje i słowa uznania Benedyktowi Kozłowskiemu – Właścicielowi firmy BALT YACHT.

Augustowska firma zdobyła prestiżową nagrodę „Jacht Roku” za swoją najnowszą produkcję Sun Camper 35. Nagroda ta jest szczególnie cennym wyróżnieniem, gdyż przyznawane jest przez ekspertów. BALT YACHT zdobył ją już po raz piąty, co jest rekordowym wynikiem, potwierdzającym najwyższą jakość łodzi.

– Dzięki takim przedsiębiorstwom jak BALT YACHT, Augustów umacnia swoją pozycję jako centrum przemysłu szkutniczego. To takie firmy jak Pana przedsiębiorstwo stają się motorem lokalnego rozwoju – powiedział starosta. Produkowane w Pana firmie jachty i łodzie motorowe, dzięki nowoczesnym projektom, zastosowaniu najnowszych materiałów i technologii, mistrzowskiemu zarządzaniu oraz fachowej załodze, cieszą się dużym powodzeniem u odbiorców krajowych i zagranicznych, dodał.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Augustowie

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

MIRAD - Bar przy kominku
Mirage Boats
Videozoo - Kurier
Biuro Rachunkowe [Kondracka]
Biuro Rachunkowe [Rafałko]
Drewno opałowe
DrewSot
KA-MIX