• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 04 marzec 2019 11:38

Brali udział w biegu oraz promowali zawód policjanta

Napisane przez  KR
Źródło: KPP Augustów Źródło: KPP Augustów

Augustowscy Policjanci brali udział w obchodach Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” oraz zachęcali do pracy w Policji podczas Biegu Pamięci.

Wczoraj, augustowscy policjanci brali udział w obchodach Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Jednym z elementów programu uroczystości był „Bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym”. W tym sportowym przedsięwzięciu, na dystansie 1963 metrów, Komendę Powiatową Policji w Augustowie reprezentowało troje policjantów. Obchody były doskonałą okazją do promocji służby w Policji. Przygotowane przez policjantów stoisko profilaktyczne cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników biegu. Obecni na nim funkcjonariusze udzielali zainteresowanym niezbędnych informacji z zakresu doboru do Policji oraz zachęcali do wstąpienia w swoje szeregi. Odwiedzający policyjne stoisko mogli również uzyskać informacje dotyczące aplikacji Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz Moja Komenda. Będący na miejscu policjanci ruchu drogowego udzielali porad z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz przypominali o obowiązku używania elementów odblaskowych. 

Źródło: KPP Augustów

Dodaj komentarz

Jeżeli dodajesz komentarz jako "gość", pamiętaj że przed publikacją musimy go zatwierdzić (co może trochę potrwać).

Nie chcesz czekać na zatwierdzenie komentarza? Zaloguj się, wtedy komentarze będą publikowane automatycznie od razu po ich dodaniu przez Ciebie.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zakład stolarski
Foto Bajka - Fotograf
MIRAD - Bar przy kominku
Opał klasy PREMIUM
Foto Bajka - Lustra
^ REKLAMA ^

Publikacje wg daty:

« Marzec 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Inter Meble
Tepete - Auto zastępcze
Weterynarz
^ REKLAMA ^
KA-MIX
Gruby Benek
Biuro Rachunkowe
GENERALI
^ REKLAMA ^