• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 12 marzec 2019 11:10

Społem z siatkarzami

Napisane przez RED

UKS Centrum, czyli augustowski klub siatkarski od lat dzielnie i godnie reprezentuje nasze miasto na arenach sportowych w całej Polsce. Zawodnicy UKS Centrum to nasza augustowska duma - cieszymy się z ich zwycięstw i z tego, że promują wśród najmłodszych sportową postawę i zdrowy tryb życia.

A już w najbliższą sobotę, 16 marca ASS Społem w partnerstwie z UKS Centrum organizuje Dzień Zakupów na rzecz augustowskiej siatkówki. Wszyscy mieszkańcy Augustowa, którzy w sobotę, 16 marca zrobią zakupy w sklepach sieci ASS Społem jednocześnie dołożą swoją cegiełkę do wsparcia augustowskiej siatkówki, czyli Klubu Sportowego UKS Centrum. 5% zysków ze wszystkich dokonanych tego dnia przez augustowian zakupów w sklepach sieci ASS Społem zostanie przekazane na rozwijanie działalności UKS Centrum - nowy sprzęt, treningi, itd.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Augustowa i kibiców UKS Centrum do zakupów w sieci ASS Społem - razem wspierajmy i rozwijajmy augustowski sport!

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
McDonald's
Zakład stolarski
DANBUS
Opał klasy PREMIUM