• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 12 marzec 2019 11:21

Burmistrz Augustowa spotkał się z wicemistrzem świata strongmanów

Napisane przez 

We wtorek, 12 marca burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk złożył gratulacje Konradowi Paszkiewiczowi zdobycia tytułu wicemistrza świata na rozgrywanych w USA zawodach Arnold Sports Festival.

Konrad Paszkiewicz wywalczył tytuł wicemistrza świata podczas Arnold Sports Festival w kategorii Strongman Classic do 105 kg. Zawody organizowane przez Arnolda Schwarzeneggera odbyły się na początku marca w mieście Columbus w stanie Ohio w USA.
- Pana sukces dostarczył powodu do dumy i radości wielu mieszkańcom Augustowa, którzy wiernie kibicowali i wierzyli w Pana powodzenie. Jest mi tym bardziej miło, że jako burmistrz mogłem wesprzeć Pana wyjazd na zawody do USA, a Pan godnie reprezentował tam nasze miasto – powiedział burmistrz Mirosław Karolczuk. - Wierzę, że dzięki Panu jeszcze wielokrotnie będziemy mieli okazję do przeżywania sportowych emocji i radości ze zwycięstw - dodaje burmistrz Augustowa.

Gratulujemy Konradowi wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych oraz okazji do reprezentowania Augustowa na arenach krajowych i zagranicznych.

UM Augustów

Dodaj komentarz

Jeżeli dodajesz komentarz jako "gość", pamiętaj że przed publikacją musimy go zatwierdzić (co może trochę potrwać).

Nie chcesz czekać na zatwierdzenie komentarza? Zaloguj się, wtedy komentarze będą publikowane automatycznie od razu po ich dodaniu przez Ciebie.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zakład stolarski
Foto Bajka - Fotograf
MIRAD - Bar przy kominku
Opał klasy PREMIUM
Foto Bajka - Lustra
^ REKLAMA ^

Publikacje wg daty:

« Marzec 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Inter Meble
Tepete - Auto zastępcze
Weterynarz
^ REKLAMA ^
KA-MIX
Gruby Benek
Biuro Rachunkowe
GENERALI
^ REKLAMA ^