• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 12 marzec 2019 11:21

Burmistrz Augustowa spotkał się z wicemistrzem świata strongmanów

Napisała

We wtorek, 12 marca burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk złożył gratulacje Konradowi Paszkiewiczowi zdobycia tytułu wicemistrza świata na rozgrywanych w USA zawodach Arnold Sports Festival.

Konrad Paszkiewicz wywalczył tytuł wicemistrza świata podczas Arnold Sports Festival w kategorii Strongman Classic do 105 kg. Zawody organizowane przez Arnolda Schwarzeneggera odbyły się na początku marca w mieście Columbus w stanie Ohio w USA.
- Pana sukces dostarczył powodu do dumy i radości wielu mieszkańcom Augustowa, którzy wiernie kibicowali i wierzyli w Pana powodzenie. Jest mi tym bardziej miło, że jako burmistrz mogłem wesprzeć Pana wyjazd na zawody do USA, a Pan godnie reprezentował tam nasze miasto – powiedział burmistrz Mirosław Karolczuk. - Wierzę, że dzięki Panu jeszcze wielokrotnie będziemy mieli okazję do przeżywania sportowych emocji i radości ze zwycięstw - dodaje burmistrz Augustowa.

Gratulujemy Konradowi wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych oraz okazji do reprezentowania Augustowa na arenach krajowych i zagranicznych.

UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot