• 1
  • 2
  • 3
  • 4
wtorek, 12 marzec 2019 11:21

Burmistrz Augustowa spotkał się z wicemistrzem świata strongmanów

Napisała

We wtorek, 12 marca burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk złożył gratulacje Konradowi Paszkiewiczowi zdobycia tytułu wicemistrza świata na rozgrywanych w USA zawodach Arnold Sports Festival.

Konrad Paszkiewicz wywalczył tytuł wicemistrza świata podczas Arnold Sports Festival w kategorii Strongman Classic do 105 kg. Zawody organizowane przez Arnolda Schwarzeneggera odbyły się na początku marca w mieście Columbus w stanie Ohio w USA.
- Pana sukces dostarczył powodu do dumy i radości wielu mieszkańcom Augustowa, którzy wiernie kibicowali i wierzyli w Pana powodzenie. Jest mi tym bardziej miło, że jako burmistrz mogłem wesprzeć Pana wyjazd na zawody do USA, a Pan godnie reprezentował tam nasze miasto – powiedział burmistrz Mirosław Karolczuk. - Wierzę, że dzięki Panu jeszcze wielokrotnie będziemy mieli okazję do przeżywania sportowych emocji i radości ze zwycięstw - dodaje burmistrz Augustowa.

Gratulujemy Konradowi wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych oraz okazji do reprezentowania Augustowa na arenach krajowych i zagranicznych.

UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
August
Foto Bajka - Lustra
Zakład stolarski
DANBUS

Najnowsze komentarze