• 1
  • 2
  • 3
  • 4
czwartek, 14 marzec 2019 08:35

Zgłoś imprezę do miejskiego kalendarza wydarzeń 2019!

Napisała

Imprezy organizowane w Augustowie m.in. zawody, turnieje, festyny, pikniki, uroczystości, wystawy, koncerty, wieczorki taneczne, itd. można zgłaszać do 29 marca poprzez formularz zgłoszeniowy.

W wypełnionym formularzu należy podać nazwę imprezy, datę, godzinę, miejsce, dane organizatora wydarzenia, krótki opis imprezy oraz określić czy wstęp jest płatny lub bezpłatny.

Zgłoszone wydarzenia zostaną umieszczone w kalendarzu wydarzeń na stronie internetowej www.augustow.pl oraz opublikowane w formie ulotki dystrybuowanej wśród mieszkańców i turystów odwiedzających Augustów. Zgłoszenie imprezy do kalendarza jest bezpłatne.

Organizator wydarzenia jest zobowiązany do poinformowania o zaistniałych zmianach w programie lub rezygnacji z realizacji przedsięwzięcia.
Formularz zgłoszeniowy wydarzenia należy przekazać do 29 marca na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście do Biura Obsługi Klienta (ul. 3 Maja 60).

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie Urzędu Miejskiego w Augustowie.

UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Opał klasy PREMIUM
Foto Bajka - Fotograf
Zakład stolarski
MIRAD - Bar przy kominku
Foto Bajka - Lustra
Biuro Rachunkowe
Drewno opałowe
Weterynarz
GENERALI
Tepete - Auto zastępcze