• 1
  • 2
czwartek, 14 marzec 2019 08:35

Zgłoś imprezę do miejskiego kalendarza wydarzeń 2019!

Napisała

Imprezy organizowane w Augustowie m.in. zawody, turnieje, festyny, pikniki, uroczystości, wystawy, koncerty, wieczorki taneczne, itd. można zgłaszać do 29 marca poprzez formularz zgłoszeniowy.

W wypełnionym formularzu należy podać nazwę imprezy, datę, godzinę, miejsce, dane organizatora wydarzenia, krótki opis imprezy oraz określić czy wstęp jest płatny lub bezpłatny.

Zgłoszone wydarzenia zostaną umieszczone w kalendarzu wydarzeń na stronie internetowej www.augustow.pl oraz opublikowane w formie ulotki dystrybuowanej wśród mieszkańców i turystów odwiedzających Augustów. Zgłoszenie imprezy do kalendarza jest bezpłatne.

Organizator wydarzenia jest zobowiązany do poinformowania o zaistniałych zmianach w programie lub rezygnacji z realizacji przedsięwzięcia.
Formularz zgłoszeniowy wydarzenia należy przekazać do 29 marca na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście do Biura Obsługi Klienta (ul. 3 Maja 60).

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie Urzędu Miejskiego w Augustowie.

UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.