• 3
poniedziałek, 18 marzec 2019 14:05

Porażka na inaugurację

Napisane przez KK

Od porażki rundę wiosenną rozpoczęli piłkarze augustowskiej Sparty. W wyjazdowym spotkaniu z Hetmanem Białystok ponieśli porażkę 1:3.

Mecz rozgrywany w niedzielę (17.03) rozpoczął się lepiej dla przyjezdnych, gdyż w 31 minucie wyszli oni na prowadzenie za sprawą Mateusza Knocha. Niestety, z minuty na minutę było jednak tylko gorzej i ostatecznie spotkanie zakończyło się porażką 1:3.

Na chwilę obecną Sparta zajmuje 11 miejsce w tabeli IV ligi. Już w najbliższy weekend kolejne spotkanie, w którym augustowianie na własnym stadionie podejmie Dąb Dąbrowę Białostocką. Będzie to pojedynek bezpośrednich sąsiadów z tabeli, gdyż drużyna rywali ma zaledwie punkt przewagi nad Spartą.