• 1
  • 2
  • 3
sobota, 23 marzec 2019 15:12

Nowy komendant w Augustowie

Napisane przez ML

Nowym komendantem augustowskiej policji zostal młodszy inspektor Krzysztof Pawłowski. W piątek (22.03) odbyła się uroczystość objęcia stanowiska.

W obecności zaproszonych gości, funkcjonariuszy oraz pracowników komendy, I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji, młodszy inspektor Jacek Kumpiałowski wręczył młodszemu inspektorowi Krzysztofowi Pawłowskiemu rozkaz o powołaniu na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie, życząc mu sukcesów w służbie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu augustowskiego.

Krzysztof Pawłowski służbę w Policji rozpoczął w 1991 roku. Od początku związany był z Komendą Powiatową Policji w Sokółce, gdzie przechodził kolejne szczeble zawodowe. W marcu 2016 roku został I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Sokółce. Młodszy inspektor Krzysztof Pawłowski ma 49 lat, jest żonaty i ma dwoje dzieci. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz ukończył cywilne studia w Akademii Humanistycznej w Pułtusku. Na co dzień interesuje się motoryzacją.

Źródło:KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot