• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 25 marzec 2019 09:16

Rozgromili rywali

Napisane przez KK

Sparta Augustów w pierwszym meczu domowym rundy wiosennej pokonała drużynę Dębu Dąbrowa Białostocka aż 5:0. Dzięki wygranej augustowianie przesunęli się na 10 miejsce w tabeli IV ligi.

Podopieczni Rafała Harasima w pełni zrehabilitowali się za porażkę poniesioną przed tygodniem z Hetmanem Białystok. Tym razem augustowianie rozpoczęli z wysokiego "C", gdyż po 7 minutach było już 2:0. Po szybko strzelonych bramkach gra się wyraźnie uspokoiła. Dopiero w drugiej części spotkania Sparta dokończyła dzieła zdobywając kolejne trzy bramki. Gole strzelili - 2x Sałata, 2x Sobolewski i Zaniewski.

Po meczu ze stanowiska trenera Dębu zwolniony został Marek Borek. Jego miejsce zajmie powracający na stanowisko Dariusz Szklarzewski.

Aktualnie Sparta Augustów zajmuje 10 miejsce w IV lidze. Do poprzedzającej ich drużyny MOSP Białystok traci zaledwie jeden punkt. W następny weekend Spartę czeka wyjazd do Siemiatycz, gdzie podejmą tamtejszą Cresovię.

Skład Sparty: Wróbel, Chabasinski, Niedzwiedzki, Sakowicz, Wielgat, Harasimowicz, Zaniewski, Krupiński, Knoch, Sobolewski, Sałata

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot