• 1
  • 2
  • 3
piątek, 29 marzec 2019 10:22

Monika Falej jedynką "Wiosny"

Napisał

Monika Falej, przewodnicząca Rady Organizacji Pozarządowych Miasta Olsztyn, została wybrana kandydatem z numerem jeden na listach partii Roberta Biedronia. Okrąg nr.3 obejmuje województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie.

Monika Falej jest z wykształcenia prawniczką. Od kilkunastu lat pracuje na rzecz rozwoju sektora pozarządowego. Ekspertka z zakresu organizacji pozarządowych, współpracy organizacji z samorządem terytorialnego, tworzenia reprezentacji sektora pozarządowego, partycypacji obywatelskiej, wolontariatu i ekonomii społecznej.

Przypomnijmy, że "Wiosna" to nowo utworzona polska centrolewicowa partia polityczna. Powstała z inicjatywy Roberta Biedronia, byłego już prezydenta Słupska. Charakter ideowy ugrupowania jest socjalny gospodarczo i liberalny światopoglądowo. Postulaty ugrupowania są również antyklerykalne, feministyczne i proekologiczne.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot