• 1
  • 2
poniedziałek, 08 kwiecień 2019 18:26

Tymczasowy areszt dla sprawcy rozboju

Napisała

Augustowscy policjanci zatrzymali i doprowadzili do prokuratury 19-letniego mieszkańca miasta. Sprawca rozboju usłyszał zarzut i decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.


W minioną środę, augustowscy policjanci otrzymali informację o rozboju, do którego doszło na ulicy 3-go Maja w Augustowie. Mundurowi ustalili, że podejrzany uderzył w twarz idącego ulicą mężczyznę, w wyniku czego ten upadł na ziemię. Następnie wykorzystując sytuację zabrał mu telefon komórkowy oraz pieniądze. Pracujący nad sprawą policjanci szybko ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć 19-letni mieszkaniec miasta. W minioną sobotę podejrzany wpadł w ręce funkcjonariuszy. Dziś mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Augustowie, gdzie usłyszał zarzut rozboju i decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Następnie jego dalszym losem zajmie się sąd.
KPP

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek