• 1
  • 2
  • 3
  • 4
wtorek, 09 kwiecień 2019 07:36

Obywatel Syrii zatrzymany

Napisała

Obywatela Syrii, który wbrew przepisom przekroczył polsko-litewską granicę zatrzymali wczoraj funkcjonariusze z Placówki SG w Sejnach.
W niedzielę (07.04.2019 r.) w Trakiszkach funkcjonariusze Straży Granicznej skontrolowali pociąg relacji Kowno – Białystok.

W trakcie przeprowadzonej kontroli sprawdzającej legalność pobytu cudzoziemców podróżujących tym pociągiem okazało się, że obywatel Syrii nie posiada dokumentów uprawniających do wjazdu i pobytu w Polsce. Za przekroczenie polsko-litewskiej granicy państwowej wbrew przepisom i przebywanie na terytorium naszego kraju bez wymaganych dokumentów 30-letni mężczyzna został zatrzymany.
Po wykonaniu niezbędnych czynności zgodnie z obowiązującym prawem obywatel Syrii został  (08.04.2019 r.) przekazany stronie litewskiej w ramach readmisji.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DANBUS
McDonald's
August
Foto Bajka - Lustra
Opał klasy PREMIUM
Drewno opałowe
Tepete - Auto zastępcze
Weterynarz
Biuro Rachunkowe
GENERALI