• 1
  • 2
  • 3
  • 4
poniedziałek, 15 kwiecień 2019 13:33

Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego nieletniego

Napisała

Dzięki czujności augustowskiego policjanta został zatrzymany poszukiwany 16-latek. Mundurowy zatrzymał nieletniego będąc w czasie wolnym od służby. Nieletni został przekazany wychowawcom z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, w minioną niedzielę, zatrzymał poszukiwanego 16-latka. Do zatrzymania nieletniego doszło w jednym ze sklepów na terenie Augustowa. Policjant robiąc zakupy, zauważył młodego chłopaka, który był mu znany z wcześniejszych interwencji. Mundurowy natychmiast skojarzył fakt, że 16–latek jest poszukiwany w związku z ucieczką z młodzieżowego ośrodka. Policjant błyskawicznie podjął wobec nieletniego czynności służbowe i przekazał 16-latka przybyłemu na miejsce zdarzenia patrolowi Policji. Dzięki czujności funkcjonariusza chłopak bezpiecznie trafił do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.


KPP

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Obejrzyj na YouTube

Foto Bajka - Lustra
Opał klasy PREMIUM
Zakład stolarski
MIRAD - Bar przy kominku
Foto Bajka - Fotograf
Weterynarz
Tepete - Auto zastępcze
Biuro Rachunkowe
Inter Meble
GENERALI