• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 15 kwiecień 2019 13:33

Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego nieletniego

Napisała

Dzięki czujności augustowskiego policjanta został zatrzymany poszukiwany 16-latek. Mundurowy zatrzymał nieletniego będąc w czasie wolnym od służby. Nieletni został przekazany wychowawcom z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, w minioną niedzielę, zatrzymał poszukiwanego 16-latka. Do zatrzymania nieletniego doszło w jednym ze sklepów na terenie Augustowa. Policjant robiąc zakupy, zauważył młodego chłopaka, który był mu znany z wcześniejszych interwencji. Mundurowy natychmiast skojarzył fakt, że 16–latek jest poszukiwany w związku z ucieczką z młodzieżowego ośrodka. Policjant błyskawicznie podjął wobec nieletniego czynności służbowe i przekazał 16-latka przybyłemu na miejsce zdarzenia patrolowi Policji. Dzięki czujności funkcjonariusza chłopak bezpiecznie trafił do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.


KPP

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot