• 1
  • 2
  • 3
  • 4
poniedziałek, 15 kwiecień 2019 20:34

Zmienna moc oświetlenia

Napisane przez KK

Władze Augustowa otrzymały blisko 3,7 miliona złotych unijnego dofinansowania na remont oświetlenia ulicznego.

Władze Augustowa całość inwestycji wyceniły na 5 milionów złotych. Wymienione ma zostać prawie 2,3 tysiąca lamp. Przejście na oświetlenie typu LED pozwoli zredukować koszty związane z energią elektryczną. Szacuje się, że wydatek zwróci się już po trzech latach.

Nowe lampy pozwolą także na innowacyjne rozwiązania. Im późniejsza będzie godzina tym zmniejszona będzie moc oświetlenia. Pozwoli to na kolejne redukcje kosztów i według zapowiedzi władz miasta nie będzie to miało wpływu na poziom bezpieczeństwa.

1 komentarz

  • Link do komentarza Dotacje na kładkę. wtorek, 16 kwiecień 2019 21:54 napisane przez Dotacje na kładkę.

    Czekam na kładkę przez rzekę Nettę,juz wiele lat,wielokrotnie obiecywaną w kampaniach wyborczych..
    Tymczasem miasto Ełk-realizuje taka inwestycję u siebie,i pozyskało na ten cel : Kładka na jeziorze i budowa ścieżek pieszo-rowerowych : 9.6 mln.zł - bezzwrotnej dotacji a ( cały projekt 11.5 mln,zł.) Jest z przykrością obserwować jak można to zrobić gdzies indziej-ale nie u nas.Gdzie jest problem-przecież sami fachowcy w UM ?

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
DANBUS
Opał klasy PREMIUM
Foto Bajka - Lustra
Foto Bajka - Fotograf
Weterynarz
GENERALI
Tepete - Auto zastępcze
Drewno opałowe
Biuro Rachunkowe