• 1
  • 2
  • 3
sobota, 20 kwiecień 2019 15:31

Gospel z amerykańskimi gwiazdami w Suwałkach

Napisała

Tylko do 30 kwietnia trwają zapisy na WARSZTATY WOKALNE towarzyszące czwartej edycji Soulwałki Gospel Workshop - John Tillery The Songs of Angels 17-19 maja 2019 r.

 


IV Soulwałki Gospel Workshop – John Tillery The Songs of Angels to trzy dni wspólnego śpiewania Gospel z wykonawcami światowej klasy. Poprowadzi je gwiazda tegorocznej edycji festiwalu, John Tillery (USA), wybitny amerykański solista, kompozytor i producent muzyczny wysoko ceniony za szczególny słuch muzyczny i wrażliwość, laureat najważniejszych nagród muzycznych (Stellar Award, Grammy Award). W Suwałkach wystąpi z chórem Living Sacrifice oraz gościem specjalnym, który odwiedzi Polskę na jego zaproszenie – fenomenalnym wokalistą Contemporary Jazz & Gospel, Robertem E. Personem.
Wydarzenie jest skierowane do młodzieży (13+) i dorosłych, profesjonalistów i pasjonatów amatorów. Organizator nie prowadzi przesłuchań kwalifikacyjnych, nie wymaga umiejętności czytania nut ani doświadczenia, ani nawet znajomości angielskiego, teksty są tłumaczone w śpiewnikach, a utworów uczone ze słuchu. Jedyne warunki to pasja śpiewania i umiejętność dobrej zabawy.


To nie wszystko! Uczestnicy warsztatów, jako Festiwalowy Chór Gospel, wystąpią na dużej scenie Suwalskiego Ośrodka Kultury razem z amerykańskimi gośćmi festiwalu, Johnem Tillery & Living Sacrifice, Robertem E. Personem oraz Suwalską Orkiestrą Kameralną i zespołem Holy Noiz pod dyrekcją muzyczną Szymona Markiewicza, w galowym koncercie finałowym, który zwieńczy festiwal w niedzielę, 19.05. Szczegóły dotyczące programu i zapisów na www.soksuwalki.eu.


Suwalski festiwal Soulwałki Gospel Workshop, który swoją wyjątkowość zawdzięcza udanemu łączeniu jazzu i klasyki z gospel, potwierdza, że muzyka jednoczy miłośników różnych gatunków, ludzi różnych kultur i pokoleń, rozwija inspiracje twórcze oraz propaguje i kształtuje ważne wartości. Trzy dotychczasowe edycje festiwalu z udziałem Norrisa Garnera (USA), Michelle John (UK), Phillipa Cartera (USA) i Marka Beswicka (UK), zostały entuzjastycznie przyjęte przez z każdym rokiem coraz liczniejszą publiczność, uczestników warsztatów, jak i samych artystów.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot