• 1
  • 2
  • 3
środa, 24 kwiecień 2019 10:54

Ciężarówki znów na ulicach Augustowa?

Napisał

Już wkrótce znikną ograniczenia dotyczące wagi pojazdów na drodze krajowej numer 16. Związane jest to z remontem tej trasy, który spowoduje, że zwiększy się masa dopuszczalna samochodów mogących podróżować na tej trasie.

 

W związku z tym, już w najbliższym czasie na ulicach Augustowa mogą pojawić się samochody ciężarowe. Urząd miasta kontaktował się w tej sprawie z białostockim oddziałem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Na chwilę obecną nie wypracowano jednak kompromisu.

Jak mówi Filip Chodkiewicz, zastępca Burmistrza Augustowa, jest to sytuacja niedopuszczalna. Ze strony władz miasta jest zdecydowany sprzeciw na to by tiry wróciły na nasze ulice - dodaje.

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza TIRYNATORY środa, 24 kwiecień 2019 14:37 napisane przez TIRYNATORY

    JAK WIDAĆ GENERALNA DYREKCJA DRÓG I AUTOSTRAD ZA NIC MA MIESZKAŃCÓW, TURYSTÓW I ŻYCIE LUDZI, KTÓRZY GINĄŁ POD KOŁAMI TIRÓW.
    ŻYJEMY W PAŃSTWIE "BEZPRAWIA". I PO CO BUDOWAĆ OBWODNICE ZA NASZE PIENIĄDZE?

  • Link do komentarza Mieszkaniec środa, 24 kwiecień 2019 14:36 napisane przez Mieszkaniec

    Tiry mają wrócić na ulicę? ??No to już jest paranoja.To Augustow i Suwalki walczyły o to by wyprowadzić te kolosy niebezpieczne z miasta a tu maja ponownie wrócić? ??Zgłaszamy protest!!!!!!!!!!

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot