• 1
  • 2
czwartek, 25 kwiecień 2019 13:14

Runmageddon Ełk – TOP 10 przeszkód

Napisała

Runmageddon Ełk zbliża się coraz większymi krokami. Uczestnicy kończą ostatnie treningi i kompletują stroje. A Runmageddon? Także nie próżnuje! Projekty przeszkód i konstrukcji nabrały realnych kształtów i tylko czekają na kolejnych śmiałków, którzy nie boją się stawić im czoła. Czego będzie można spodziewać się podczas tegorocznej edycji? Oto TOP 10 przeszkód Runmageddon Ełk, który odbędzie się już w tę majówkę: 1.05-3.05 br.

 

Ekstremalny bieg odbędzie się na plaży miejskiej w Ełku. Wybór miejsca nie jest przypadkowy ponieważ to właśnie na wodach ełckiego jeziora będzie miała miejsce przeprawa kajakami. Kto będzie potrzebował więcej wodnych atrakcji będzie mógł zmierzyć się z przeszkodą Aquaman, która polega na doskoczeniu do dzwonka i spektakularnym wylądowaniu w zbiorniku z wodą. Dla tych którzy wolą wysokości od wody, Runmageddon przygotował przeszkody Komandos i Atak Szczytowy podczas, których będzie można przećwiczyć nie tylko silną wolę, ale także mięśnie. Silne ręce wyjątkowo się tutaj przydadzą! Także podczas pokonywania kultowego już Multirigu, którego nie zabraknie i tym razem!
A jeśli któryś z uczestników zawsze chciał poczuć się niczym bohater filmu sensacyjnego, teraz w końcu będzie miał szansę! Wystarczy, że wskoczy na przeszkodę Helikopter i udowodni, że dałby radę nawet gdyby ten stanął w ogniu! Kto czeka na więcej wysiłku i łez nie zawiedzie się. Kolosalna konstrukcja zbudowana z opon – Oponeo z pewnością wyciśnie ze wszystkich śmiałków ostatnie krople potu. Przy takich przeszkodach Pole Dance i Kołkownica będą czystą przyjemnością!

W Runmageddon Ełk mogą wziąć udział zarówno dorośli jak i młodsi adepci ekstremalnych biegów. Do wyboru są cztery trasy dla dorosłych: Intro o długości 3 km z ponad 15 przeszkodami, 6-kilometrowy Rekrut z ponad 30 przeszkodami, odcinek Classic o długości 12 km i więcej niż 50 przeszkodami oraz dystans dla prawdziwych twardzieli i twardzielek – 21 - kilometrowy Hardcore z zatrważającą liczbą ponad 70 przeszkód.

Małe dziki z kolei będą mogły zmierzyć się z dwoma rodzajami dystansów. Dla maluchów od 4 do 11 lat przygotowano kilometrowy odcinek, podczas którego będą musieli pokonać ponad 10 przeszkód. Z kolei starszaki w wieku 12 - 15 lat pobiegną dwukilometrową trasą obstawioną ponad 15 przeszkodami.

Pora na Runmageddon Ełk!

Gruby Benek