• 1
  • 2
  • 3
piątek, 26 kwiecień 2019 09:05

Dziecko urodziło się żywe

Napisał

Dziecko 14-letniej uczennicy z Suwałk urodziło się żywe - tak wynika z przeprowadzonej wczoraj (25.04) sekcji zwłok. Chłopczyk przyszedł na świat w drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Przyczyny śmierci zostaną ustalone po wykonaniu dalszych badań.

 

Przypomnijmy, że cała sytuacja rozpoczęła się po tym, gdy nastolatka zgłosiła się do szpitala z bólem brzucha. Po wykonaniu badań przez lekarzy okazało się, że była w ciąży. W związku z tym zawiadomione zostały organy ścigania, a także rozpoczęły się poszukiwania dziecka. Ciało noworodka odnaleziono po informacji od osoby postronnej - informuje prokuratura.

Otoczenie nastolatki nie wiedziało, że jest ona w ciąży. Z informacji przekazanych prokuraturze wynika też, że ojcem dziecka może być jej 15-letni chłopak. Prokuratura zwróci się teraz do Sądu Rodzinnego i Nieletnich o opinię, czy nastolatek może odpowiadać jak dorosły.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot