• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 06 maj 2019 14:20

Facebook planuje zmiany

Napisała

Mark Zuckerberg -twórca największego portalu społecznościowego- podczas corocznej konferencji zapowiedział wielkie zmiany dla swoich użytkowników.

 

Według pomysłu biznesmena, Facebook ma stać się miejscem mniej anonimowym. Zostaną wprowadzone narzędzia, które ułatwią użytkownikom płynniej przechodzić ze strefy prywatnej do publicznej.
Strateg jest również przekonany, że przyszłością Facebooka są grupy tematyczne. Nowy algorytm ma podsyłać więcej informacji pochodzących z grup, który będzie integrował się zgodnie z zainteresowaniami.
To jeszcze nie koniec zmian jakie szykuje Mark Zuckerberg w portalu społecznościowym. Zwiększeniem funkcjonalności serwisu ma być nowa szata graficzna. Nie chodzi wyłącznie o zmianę „ubioru”, ale o zaakcentowanie prywatności użytkowników.

Inicjator rewolucji jest pewny, że zmiany wpłyną pozytywnie na użytkowanie ogromnej platformy, jaką jest Facebook i są odpowiedzą na realne potrzeby użytkowników.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot