• 1
  • 2
  • 3
  • 4
środa, 08 maj 2019 09:26

Dziś matura z języka angielskiego

Napisał

Dziś (08.05) trzeci dzień maturalnych zmagań. O godzinie 9:00 rozpoczął się egzamin dojrzałości z języka angielskiego na poziomie podstawowym.

 

Przypomnijmy, że język obcy na poziomie podstawowym uczniowie zdają na egzaminie pisemnym obowiązkowo - tak jak język polski i matematykę. Chętni mogą zdawać te przedmioty także na poziomie rozszerzonym. Muszą też obowiązkowo przystąpić do jednego egzaminu pisemnego z przedmiotu do wyboru na poziomie rozszerzonym. Chętni mogą przystąpić jeszcze do maksymalnie pięciu egzaminów z przedmiotów do wyboru.

Wszyscy maturzyści muszą też przystąpić do dwóch obowiązkowych egzaminów ustnych - z języka polskiego i języka obcego nowożytnego. Maturzyści ze szkół dla mniejszości narodowych mają obowiązkowe także egzaminy pisemne i ustne z języka narodowego.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
Foto Bajka - Fotograf
Foto Bajka - Lustra
MIRAD - Bar przy kominku
Agro
Biuro Rachunkowe
Drewno opałowe
Weterynarz
Tepete - Auto zastępcze
GENERALI