• 1
 • 2
 • 3
 • 4
środa, 08 maj 2019 11:21

Krystian z Augustowa walczy o życie

Napisała

Krystian z Augustowa ma dopiero 5 miesięcy, a już musi walczyć o życie. Gdy inne niemowlęta spędzają radosne chwile w domowym zaciszu, próbują co raz to nowszych rzeczy, zaczynają interesować się wszystkim co je otacza, śmieją się wraz ze swoim rodzeństwem, tak ten chłopiec przemierza góry, aby dostać się do szczęśliwej mety zwanej zdrowiem.

 

Krystianek potrzebuje nierefundowanej chemioterapii – 3 cykle. Wszystko zaczęło się od maleńkich guzków na ciele chłopca i neutropenii. Postawiono diagnozę – histiocytoza. Zmian na ciele i w środku zaczęło przybywać, a Krystian był za mały aby mógł dostać cykle chemioterapii. Okazało się jednak, że guzy, które wypełniają węzły chłonne nie są od histiocytozy, lecz są objawem nowotworu limfatycznego. Krystian przeszedł już operację częściowego wycinania guzów. Nie udało się wyciąć całego, ponieważ chirurdzy musieliby otwierać czaszkę. Uratować go może, chemioterapia, która jest zbyt kosztowna dla rodziny Krystiana.

Kiedy mama chłopca będzie mogła usłyszeć o dobrej nowinie? Kiedy Krystian będzie cieszył się zdrowiem? Tego nie wiemy, jednak pomożemy w tym wspólnie!

Prosimy o pomoc! Chemioterapia zaczyna się już w następnym tygodniu. Czas w tym przypadku jest niestety wrogiem

https://pomagam-popieram.pl/potrzebujacy/krystianpilne/

2 komentarzy

 • Link do komentarza Magda Matwiejczyk piątek, 10 maj 2019 21:00 napisane przez Magda Matwiejczyk

  44 1140 2004 0000 3702 7863 6287
  numer subkonta z dopiskiem "Krystian" dziękujemy.

 • Link do komentarza Anna czwartek, 09 maj 2019 17:48 napisane przez Anna

  Witam. Proszę podać nr konta ...

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DANBUS
McDonald's
MIRAD - Bar przy kominku
Foto Bajka - Fotograf
Foto Bajka - Lustra
Biuro Rachunkowe
Tepete - Auto zastępcze
Drewno opałowe
Weterynarz
GENERALI