• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 09 maj 2019 08:10

"Aby dzieci turnus miały"

Napisała

Rusza kolejna edycja internetowego kiermaszu, którego celem jest pomoc potrzebującym dzieciom. Finał akcji odbędzie się 2 czerwca. Wydarzenie organizuje Augustowskie Stowarzyszenie „Razem Osiągniemy Cel”.

 

Każdy chętny może przekazać już przedmioty do licytacji. Stowarzyszenie przyjmuje przedmioty nie zniszczone, oprócz maskotek i odzieży używanej. Bardzo miło widziane są natomiast vouchery na usługi. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na dofinansowanie turnusów rehabilitacyjnych podopiecznym fundacji. Stowarzyszenie „Razem Osiągniemy Cel” wspierają już między innymi: Toni Pepperoni, Studio Treningu i Kattelball, Tawerna Fisza i inni.

Wszystkim, jak i każdemu z osobna, podopieczni stowarzyszenia dziękują za każdą przekazaną rzecz, która przybliży ich do celu. My również zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot