• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 09 maj 2019 14:43

Alarmy bombowe w augustowskich szkołach

Napisał

W tym roku więcej niż o treści samych matur mówi się o alarmach bombowych w placówkach edukacyjncych. Tego typu "żarty" nie ominęły również szkół z Augustowa. We wszystkich czterech szkołach średnich pojawiły się e-maile informujące o podłożonej bombie.

 

Na salach szkolnych zamiast uczniów pojawili się więc policjanci, którzy dokładnie sprawdzili budynki pod kątem materiałów wybuchowych. Wiadomości okazały się oczywiście niemiłym żartem, który spowodował jedynie zamieszanie, a także konsternację wśród uczniów.

Policja wciąż poszukuje sprawców tego czynu. Są już na tropie, gdyż prawdopodobnie za alarmami bombowymi stoją użytkownicy jednego z internetowych forów już wcześniej znani z podobnych aktywności. To prawdopodobnie oni stali m.in. za atakiem na stronę Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w 2012 r.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot