• 1
  • 2
  • 3
  • 4
czwartek, 09 maj 2019 14:43

Alarmy bombowe w augustowskich szkołach

Napisał

W tym roku więcej niż o treści samych matur mówi się o alarmach bombowych w placówkach edukacyjncych. Tego typu "żarty" nie ominęły również szkół z Augustowa. We wszystkich czterech szkołach średnich pojawiły się e-maile informujące o podłożonej bombie.

 

Na salach szkolnych zamiast uczniów pojawili się więc policjanci, którzy dokładnie sprawdzili budynki pod kątem materiałów wybuchowych. Wiadomości okazały się oczywiście niemiłym żartem, który spowodował jedynie zamieszanie, a także konsternację wśród uczniów.

Policja wciąż poszukuje sprawców tego czynu. Są już na tropie, gdyż prawdopodobnie za alarmami bombowymi stoją użytkownicy jednego z internetowych forów już wcześniej znani z podobnych aktywności. To prawdopodobnie oni stali m.in. za atakiem na stronę Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w 2012 r.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
McDonald's
Foto Bajka - Lustra
Zakład stolarski
MIRAD - Bar przy kominku

Najnowsze komentarze