• 1
  • 2
  • 3
piątek, 10 maj 2019 13:48

Odznaczony „Brązowym Krzyżem Zasługi”

Napisała
Odznaczony „Brązowym Krzyżem Zasługi” KPP Augustów

Komendant Powiatowy Policji w Augustowie młodszy inspektor Krzysztof Pawłowski, za swoją działalność na rzecz Honorowego Krwiodawstwa i krzewienia szczytnych idei Polskiego Czerwonego Krzyża, został odznaczony „Brązowym Krzyżem Zasługi”.

 

W minioną środę, w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku, w trakcie konferencji z okazji 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża, Wojewoda Podlaski wręczył Krzyże Zasługi nadane przez prezydenta RP, odznaki „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Narodu” nadane na wniosek ministra zdrowia, a także odznaczenia i wyróżnienia Polskiego Czerwonego Krzyża.
Za działalność na rzecz Honorowego Krwiodawstwa i krzewienia szczytnych idei Polskiego Czerwonego Krzyża - „Brązowym Krzyżem Zasługi” - został odznaczony Komendant Powiatowy Policji w Augustowie młodszy inspektor Krzysztof Pawłowski.
Do tej pory na rzecz krwiodawstwa Komendant oddał ponad 60 litrów krwi.

Raz jeszcze gratulujemy i życzymy dalszego, czynnego propagowania idei honorowego krwiodawstwa.

KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot