• 1
  • 2
sobota, 11 maj 2019 15:06

„Pół na Pół” – Dni Augustowa 2019

Napisała

Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z teatrem w z cyklu „Kurtyna w Górę”, które odbędzie się w ramach Dni Augustowa. 23 maja na scenie kina Iskra, przy ulicy 3 Maja 38, o godz. 19:30 staną Piotr Polk i Piotr Szwedes, którzy zaprezentują się w sztuce pt. „Pół na pół” wyreżyserowanej przez Wojciecha Malajkata.

 Czy myśleliście kiedyś, aby zabić swoją matkę? Dwaj przyrodni bracia, Robert i Dominik, zupełnie serio rozważają ten dylemat. Realizacja ich życiowych planów i marzeń stoi pod znakiem zapytania, dopóki... żyje ich matka. Wbrew pozorom bracia nie są wcale bezdusznymi potworami czyhającymi na śmierć biednej matki staruszki. Rzeczywistość przedstawiona we współczesnej hiszpańskiej komedii jest o wiele bardziej skomplikowana, a historia relacji łączącej braci z matką jest opowiedziana w sposób przewrotny i bardzo... śmieszny. Obok śmiechu sąsiadują też: napięcie i groza, godne mistrza gatunku – Alfreda Hitchcocka.

Czego się spodziewać? - Świetnie napisanych, błyskotliwych i zabawnych dialogów, wyraziście nakreślonych postaci – mistrzowsko zagranych przez wspaniałych aktorów. A prócz tego – piętrowe kłamstwa, zwroty akcji i mnóstwo bardzo czarnego humoru.

Przedstawienie trwa 100 minut (1 przerwa)

Bilet 50 zł – rezerwacje i sprzedaż MDK, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59

Serdecznie zapraszamy

APK

 

Taekwondo
Gruby Benek