• 1
  • 2
  • 3
sobota, 11 maj 2019 16:02

Kierownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Augustowie nagrodzona!

Napisał

W środę, 8 maja w Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku odbyła się uroczystość wręczenia nagród osobom i instytucjom zasłużonym na rzecz popularyzacji książki i czytelnictwa oraz na rzecz bibliotek województwa podlaskiego. Podczas uroczystości tytuł Podlaskiego Bibliotekarza Roku 2018 odebrała pani Małgorzata Pieńczykowska – kierownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Augustowie.

 

Burmistrz Augustowa, Mirosław Karolczuk, osobiście złożył gratulacje laureatce prestiżowego wyróżnienia, podziękował za codzienny trud i podejmowane przez panią kierownik twórcze działania oraz życzył wszelkiej pomyślności i optymizmu w dalszej pracy.

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Bibliotekarz Roku jest Stowarzyszenie Bibliotekarzy i składa się z dwóch etapów: okręgowego i ogólnopolskiego, podczas których są wybierani najbardziej cenieni bibliotekarze w poszczególnych województwach, a następnie Bibliotekarz Roku cieszący się największym uznaniem w kraju. Podstawowym celem Konkursu jest promocja zawodu bibliotekarza.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot