• 1
  • 2
  • 3
środa, 15 maj 2019 12:20

Kierowca Audi miał ponad 2 promile

Napisał
Kierowca Audi miał ponad 2 promile KPP Augustów

Augustowski policjant wyeliminował z ruchu drogowego nietrzeźwego kierującego. Kierowca audi miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

 

Policjant z augustowskiej "drogówki", wczoraj (14.05) około 12.00, wyeliminował z ruchu drogowego nietrzeźwego kierującego. Mundurowy w czasie wykonywania czynności związanych z nadzorowaniem ruchu na odcinku drogi krajowej nr 8, zauważył kierowcę audi, który zjechał na parking przecinając przy tym linię ciągłą. Następnie zatrzymał samochód i wyrzucił kluczyki od pojazdu. Funkcjonariusz widząc przebieg zdarzenia natychmiast przystąpił do kontroli drogowej kierującego. Jak się okazało, 23-latek znajdował się pod wpływem alkoholu. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialnemu kierowcy zostało zatrzymane prawo jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot