• 1
  • 2
  • 3
  • 4
środa, 15 maj 2019 12:20

Kierowca Audi miał ponad 2 promile

Napisał
Kierowca Audi miał ponad 2 promile KPP Augustów

Augustowski policjant wyeliminował z ruchu drogowego nietrzeźwego kierującego. Kierowca audi miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

 

Policjant z augustowskiej "drogówki", wczoraj (14.05) około 12.00, wyeliminował z ruchu drogowego nietrzeźwego kierującego. Mundurowy w czasie wykonywania czynności związanych z nadzorowaniem ruchu na odcinku drogi krajowej nr 8, zauważył kierowcę audi, który zjechał na parking przecinając przy tym linię ciągłą. Następnie zatrzymał samochód i wyrzucił kluczyki od pojazdu. Funkcjonariusz widząc przebieg zdarzenia natychmiast przystąpił do kontroli drogowej kierującego. Jak się okazało, 23-latek znajdował się pod wpływem alkoholu. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialnemu kierowcy zostało zatrzymane prawo jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
DANBUS
Foto Bajka - Lustra
Opał klasy PREMIUM
Foto Bajka - Fotograf
Biuro Rachunkowe
GENERALI
Drewno opałowe
Weterynarz
Tepete - Auto zastępcze