• 1
  • 2
  • 3
  • 4
środa, 15 maj 2019 19:05

Zmiany w przedszkolach

Napisała

Zbliżający się okres wakacji przyniesie wielu pracującym rodzicom trudności w zapewnieniu opieki nad swoimi pociechami. W tym roku będzie to nieco łatwiejsze z racji powołania większej ilości dyżurów w placówkach przedszkolnych.

 

Rodzic, który chce zapisać dziecko powinien udać się osobiście do przedszkola, które pełni dyżur w danym miesiącu i dostarczyć kartę zgłoszeniową z wypełnionymi danymi. Zmianą, która ma zdyscyplinować rodziców, będzie wniesienie opłaty z góry w przedszkolu pełniącym dyżur.

„W związku z tym, że dzieci będą przyprowadzane z obszaru całego miasta podjęto decyzję, aby przyjmować opłatę z góry. Głównie sprawił to ograniczony kontakt z rodzicami po zakończeniu dyżuru danego przedszkola. W ten sposób uniknie się zadłużeń z tytułu braku uiszczenia opłaty” mówi Anita Szostak - kierownik Wydziału Edukacji i Sportu w Augustowie.

Takie rozwiązanie zwiększy też pewność dyrekcji w stosunku do złożonych deklaracji uczęszczania dziecka do przedszkola i pozwoli rozdysponować urlopy innym nauczycielom.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DANBUS
McDonald's
Foto Bajka - Fotograf
Agro
Zakład stolarski
Tepete - Auto zastępcze
Weterynarz
Biuro Rachunkowe
Drewno opałowe
GENERALI