• 1
  • 2
  • 3
niedziela, 19 maj 2019 16:03

Chcą odnowić plażę Budowlani

Napisał

Władze Augustowa poszukują chętnych inwestorów, którzy tchną nowe życie w plażę Budowlani. Wcześniej jednak będzie trzeba rozwiązać problemy dotyczące dostępności prądu.

 

W fazie przygotowania znajduje się obecnie koncepcja zagospodarowania terenu. Jak twierdzą władze Augustowa prace mają ruszyć w następnym roku. Wówczas to podciągnięte zostaną przyłącza elektryczne, a także dostęp do innych mediów. Na terenie plaży nie będzie budek z dykty, eternitu i blachy.

Koncepcja ma być podobna do tej jaka obowiązuje przy molo Radiowej Trójki. W sąsiedztwie deptaku powstało tam kilka drewnianych budynków w podobnym stylu, w których oferowane są kawa, lody i inne drobne przekąski.

Kwestia plaży wydaje się być bardzo ciekawa, gdyż od wielu lat w tym miejscu pojawiają się turyści. Warto więc może zadbać o to, aby to miejsce było jedną z wizytówek Augustowa?

2 komentarzy

  • Link do komentarza Bart niedziela, 19 maj 2019 22:09 napisane przez Bart

    Trzeba połączyć plaże od radiowej trójki do budowlanych i wtedy mielibyśmy najdłuższa plaże w Polsce.Ale do tego trzeba jaj . pozdrawiam

  • Link do komentarza parawan niedziela, 19 maj 2019 17:49 napisane przez parawan

    Zabudują wszystkie plaże jakimis budkami i graciarnią. Po co ? Niedługo Augustowiacy gdy zechcą pójść na prawdziwą plażę by móc rozłożyc koc , bez tej infrastruktury będa musieli sobie szukać poza Augustowem-paranoja.Przecież mamy molo 3,starą plaże,bielnik,może coś dla mieszkańców a nie turystów?

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot