• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 20 maj 2019 13:16

Jeździł po pijaku z dożywotnim zakazem

Napisał

Sejneńscy policjanci zatrzymali 57–letniego mieszkańca gminy Suwałki, który mając prawie 1,5 promila alkoholu kierował fiatem. Mężczyzna dodatkowo posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz jego postępowaniem zajmie się sąd.

 

Sejneńscy policjanci ruchu drogowego na jednej z ulic w Sejnach zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fiatem. Policjantów zaniepokoił styl jazdy kierowcy. Okazało się, że pojazdem kieruje 57-letni mieszkaniec gminy Suwałki, od którego wyczuwalna była silna woń alkoholu. Badanie wykazało, że mężczyzna ma blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto policjanci ustalili, że sprawca posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem.

Pomimo cyklicznie prowadzonych działań w dalszym ciągu mundurowi ujawniają osoby, które decydują się usiąść za kierownicą pod wpływem alkoholu.

Źródło: KPP Sejny

1 komentarz

  • Link do komentarza Brzydal poniedziałek, 20 maj 2019 14:26 napisane przez Brzydal

    Temu typkowi nawet yanosik by tyłka nie uratował. Zresztą jak żadnemu pijakowi.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot