• 1
  • 2
  • 3
środa, 22 maj 2019 10:45

Dzielnicowi ruszyli z pomocą

Napisał
Dzielnicowi ruszyli z pomocą KPP Augustów

Augustowscy dzielnicowi zawsze służą pomocą i dbają o bezpieczeństwo swoich mieszkańców. Tak było w minioną sobotę. Policjanci ruszyli na ratunek 63-latka, który zasłabł na ulicy. Dzięki natychmiastowej reakcji mundurowych mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

 

Augustowscy dzielnicowi, w minioną sobotę, pomogli mężczyźnie, który zwrócił się do nich o pomoc. 63-latek podczas spaceru ulicami miasta, nagle poczuł się słabo. Widząc policyjny patrol, nie zawahał się poprosić o pomoc. Mężczyzna poinformował mundurowych, że odczuwa silny ból w klatce piersiowej, a następnie stracił przytomność. Policjanci od razu udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy i wezwali pogotowie ratunkowe. 63-latek został przekazany załodze karetki pogotowia i przetransportowany do szpitala, gdzie trafił pod opiekę lekarzy. Dzięki natychmiastowej reakcji dzielnicowych, życiu mężczyzny nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Postawa policjantów, którzy natychmiast pomogli mężczyźnie, jest kolejnym przykładem, że dzielnicowi są bliżej nas.

Źródło: KPP Augustów

1 komentarz

  • Link do komentarza Paweł środa, 12 czerwiec 2019 21:42 napisane przez Paweł

    Brawo Policji ( m.in dzielnicowym ) to sie chwali taką postawą dla mieszkańca Augustowa
    Tak trzymać

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot