• 1
  • 2
  • 3
piątek, 24 maj 2019 14:34

Egzamin na kartę rowerową z augustowskimi policjantami

Napisała
Egzamin na kartę rowerową z augustowskimi policjantami KPP Augustów

Augustowscy policjanci aktywnie uczestniczą w każdych działaniach dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dzisiaj funkcjonariusze z augustowskiej drogówki wspólnie z nauczycielami ze Szkoły Podstawowej w Kolnicy i Krasnymborze zorganizowali egzamin na kartę rowerową. Uczniowie rozwiązali test wiedzy oraz prezentowali umiejętności praktyczne.

 

Dzisiaj (24.05), funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego nadzorowali część praktyczną egzaminu na kartę rowerową w Szkole Podstawowej w Kolnicy i Krasnymborze. Podczas spotkania uczniowie mogli wykazać się znajomością przepisów z zakresu ruchu drogowego oraz umiejętnością jazdy na rowerze. Ich zadaniem było prawidłowe przejechanie rowerem wyznaczonego toru. Poziom wiedzy okazał się wysoki, a wszyscy uczniowie udowodnili swoje dobre przygotowanie do egzaminu na kartę rowerową. Na zakończenie spotkania policjanci wygłosili prelekcję o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, podczas której przypominali o obowiązku używania elementów odblaskowych przez pieszego.

KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot