• 1
  • 2
  • 3
sobota, 25 maj 2019 13:03

Mapy Google pokażą fotoradary

Napisane przez KK

Bardzo miła niespodzianka czeka tych, którzy na co dzień korzystają z Google Maps. Nawigacja w końcu zacznie informować o fotoradarach.

 

Mimo istnienia wielu płatnych map, które od dawna zapewniały tę opcję, wielu użytkowników wybierało tańsze rozwiązanie oparte na technologii opracowanej przez amerykańskiego giganta. Mapy Google, mimo wielu braków, cieszą się niebywałą popularnością. Teraz ich pozycja na rynku powinna się jeszcze umocnić.

Najbardziej wyczekiwaną wśród nowych funkcji map Google jest ostrzeżenie przed fotoradarami. Google testuje taką opcję już od kilku miesięcy i wszystko wskazuje na to, że badaniami objął również nasz kraj. Wśród internautów pojawiają się już bowiem pierwsze komentarze dotyczące powiadomień o fotoradarach.

Na tą chwilę trudno powiedzieć kiedy doczekamy się pełnej wersji Google Maps, jednak na pewno jesteśmy coraz bliżej tego rozwiązania.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot