• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 28 maj 2019 12:22

Dzień Dziecka w Augustowie

Napisała
Dzień Dziecka w Augustowie pixabay

W najbliższą sobotę świętujemy Dzień Dziecka. Z tej okazji w Augustowie zaplanowano wiele atrakcji. Zachęcamy do zapoznania się z programem i wspólnej zabawy.

 

W sobotę, 1 czerwca przy Amfiteatrze Miejskim nad jez. Necko odbędzie się Miejski Dzień Dziecka. Od godz. 12.00 przygotowane będą konkursy i animacje, balonowe Zoo, dmuchańce i wiele innych atrakcji. Natomiast od godz. 13.00 na boisku SM, przy ul. Hożej 4 zaplanowano m. in. gry i zabawy z nagrodami, malowanie twarzy czy konkurs plastyczny. Z okazji Dnia Dziecka kino Iskra przygotowało specjalny seans z filmem animowanym „Paskudy. Uglydolls” oraz atrakcjami.

W weekend, w dniach 31.05-2.06 na pływalni miejskiej pojawi się dodatkowa atrakcja w postaci wodnego toru przeszkód.

W niedzielę, 2 czerwca odbędzie się Dzień dziecka z wędką. Zawody w wędkarstwie spławikowym i rzutowym rozpoczną się o godz. 8.00 na rzece Netcie przy Karmelu. Natomiast, o godz. 13.00 z Rynku Zygmunta Augusta wyruszy Marsz dla Życia i Rodziny. Marsz zakończy się Piknikiem Rodzinnym przy Amfiteatrze Miejskim nad jez. Necko.

Zachęcamy do wspólnej zabawy.

UM Augustów

1 komentarz

  • Link do komentarza Wiktor środa, 29 maj 2019 10:33 napisane przez Wiktor

    Animacje, balonikowe zoo oraz dmuchańce pochodzić chyba będą z kreatorzyimprez.pl/animatorka/. Czy ktoś wie jak wyglądają ich usługi? Od znajomych słyszałam, że to niezwykle profesjonalna firma, która naprawdę zna się na swoich branżach.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot