• 1
  • 2
  • 3
środa, 29 maj 2019 16:01

Polsko-Białoruskie Forum Biznesu w Augustowie

Napisała
Polsko-Białoruskie Forum Biznesu w Augustowie UM Augustów

Z inicjatywy Podlaskiego Klubu Biznesu w piątek, 24 maja w Augustowie odbyło się Polsko-Białoruskie Forum Biznesu.

 

W spotkaniu uczestniczyli poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Mieczysław Baszko, konsul generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Grodnie Jarosław Książek, burmistrz Miasta Augustowa Mirosław Karolczuk, prezes Zrzeszenia Polskiego Biznesu w Republice Białorusi Anatol Wielikin, prezes Podlaskiego Klubu Biznesu w Białymstoku Ryszard Iwaszkiewicz oraz członkowie klubu.

W trakcie spotkania przedstawione zostały dotychczasowe działania oraz plany na przyszłość Podlaskiego Klubu Biznesu. Członkowie Zrzeszenia Polskiego Biznesu w Republice Białorusi omówili na forum swoje obecne osiągnięcia. Uczestnikom spotkania zaprezentowany został również film promocyjny Augustowa, ukazujący najważniejsze walory i atrakcje miasta. Burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk przybliżył temat możliwości inwestycyjnych w mieście oraz Augustowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej.

- Priorytetem moich działań jest ciągły rozwój biznesu w Augustowie – powiedział burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk. - Od kilku lat stawki podatku od nieruchomości mamy na tym samym poziomie, a stawki od środków transportu dla firm są na poziomie najniższym w województwie, a nawet kraju - dodał burmistrz.

Podlaski Klub Biznesu od kilkudziesięciu lat zrzesza przedstawicieli podlaskiego biznesu. Stowarzyszenie działa na rzecz integracji środowiska przedsiębiorców w regionie oraz wspiera w kontaktach z władzami lokalnymi oraz na szczeblu krajowym.

UM Augustów

1 komentarz

  • Link do komentarza zsdcxsd środa, 29 maj 2019 17:24 napisane przez zsdcxsd

    A Dyjuk to już nie wie co ma ze sobą zrobić..zero kompetencji a wszędzie się wciska

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot