• 1
  • 2
  • 3
piątek, 31 maj 2019 09:14

Poszukują świadków śmiertelnego potrącenia

Napisał
Poszukują świadków śmiertelnego potrącenia KPP Augustów

Augustowska policja poszukuje świadków wypadku drogowego, do którego doszło 20 maja 2019 r. w miejscowości Sosnowo (gmina Sztabin).

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które były świadkami lub mogą posiadać wiedzę na temat wypadku drogowego z dnia 20 maja 2019 r. w Sosnowie w gminie Sztabin. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że najprawdopodobniej doszło do potrącenia rowerzysty, który w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Kierowca samochodu biorący udział w tym zdarzeniu oddalił się, nie udzielając potrąconemu mężczyźnie pomocy. Policjanci do chwili obecnej ustalili, że najprawdopodobniej kierowca poruszał się samochodem koloru zielonego.

Wszystkie osoby, które mogą mieć wiedzę na temat okoliczności zdarzenia, tożsamości kierowcy oraz marki pojazdy proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Augustowie pod numer 87 564 10 00 lub numerem alarmowym 112. Wszystkim osobom przekazującym informacje zapewniamy anonimowość.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot