• 1
  • 2
  • 3
piątek, 31 maj 2019 14:07

Policjantka otrzymała list gratulacyjny

Napisała
Policjantka otrzymała list gratulacyjny KPP Augustów

Augustowska policjantka, za swoją postawę oraz osiągnięcia sportowe, otrzymała list gratulacyjny od Komendanta Głównego Policji generalnego inspektora Jarosława Szymczyka. Na co dzień, starszy posterunkowy Agata Iwanowicz umiejętnie łączy obowiązki służbowe z rozwijaniem pasji, jaką jest bieganie.

 

Wczoraj, starszemu posterunkowemu Agacie Iwanowicz wręczony został list gratulacyjny od Komendanta Głównego Policji generalnego inspektora Jarosława Szymczyka. Policjantka została wyróżniona za swoją postawę oraz osiągnięcia sportowe. Na co dzień pełni służbę w ogniwie patrolowo-interwencyjnym, a jej pasją jest bieganie. Hobby umiejętnie łączy z obowiązkami służbowymi. W ostatnim czasie, starszy posterunkowy Agata Iwanowicz zajęła trzecie miejsce w XVII Mistrzostwach Polski Policjantów w Maratonie „Dębno 2019” oraz trzecie miejsce w Mistrzostwach Służb Mundurowych w Białostockim Półmaratonie. Komendant Główny Policji, w liście gratulacyjnym, podsumował postawę policjantki słowami Jeana-Paula Sartre’a: ,,Człowiek jest takim, jakim jest jego działanie, człowiek nie jest niczym innym niż jego życie”.

Policjantce raz jeszcze gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

KPP Augustów

1 komentarz

  • Link do komentarza Robert Z poniedziałek, 03 czerwiec 2019 10:56 napisane przez Robert Z

    Nawet nie wiedziałem, że mamy tak piękną i utalentowaną policję :)
    trzymam za Panią kciuki!

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot