• 1
  • 2
  • 3
niedziela, 02 czerwiec 2019 15:43

Dzieci biły rekordy [FOTO]

Napisał

Dziś (02.06) odbył się „Dzień dziecka z wędką” zwyczajowo zorganizowany przez Koło PZW w Augustowie. Brzegi rzeki Netty oblężyły dzieci uzbrojone w wędki i siatki do przechowywania złowionych ryb.

 

Impreza rozpoczęła się o godzinie 8:00 rano, wówczas to uczestnicy wylosowali miejsca, w których mogli łowić ryby. Połów rozpoczął się o godzinie 9:00 i trwał dwie godziny. Następnie  komisja zważyła wyłowione przez uczestników ryby i okazało się, że niektórych wyników mogliby pozazdrościć dorośli klubowi zawodnicy. Po emocjach nad wodą odbyły sie kolejne konkurencje w tym zawody w celności zarzucania. Ognisko, kiełbaski i muzyka to dodatkowe atrakcje,  które tradycyjnie już uczyniły z zawodów wielki festyn rodzinny na terenie gościnnego Hotelu Karmel.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się o 13:00. Komisja wręczyła pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe wśród których znalazły się wędki i tablety.

Lista zwycięzców:

Dziewczęta od 5 do 16 lat:
I miejsce - Patrycja Lemiesz
II miejsce - Hanna Sokołowska
III miejsce - Oliwia Polkowska

Chłopcy od 12 do 16 lat:
I miejsce - Jakub Żyliński
II miejsce - Jan Dobrokolski
III miejsce - Mateusz Laskowski

Chłopcy od 5 do 11 lat:
I miejsce - Kamil Truszkowski
II miejsce - Maksymilian Frąckiewicz
III miejsce - Norbert Klekotko

Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot